Arama

Web kamerası sorunu nasıl çözümlenir? - Sayfa 5

Güncelleme: 17 Temmuz 2013 Gösterim: 68.021 Cevap: 105
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

web kamerami goster cikmiyor ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

web kameramı gönder seçeneği çıkmıor kameraya tıkladığımda direk görüntülü konuşma başlatılıor nasıl çözebilirim
Sponsorlu Bağlantılar
hektor__13 - avatarı
hektor__13
Ziyaretçi
26 Mayıs 2010       Mesaj #42
hektor__13 - avatarı
Ziyaretçi
msn 9.0 kullanıyorum bilgisayarıma format atıktan sonra msn i yükledim sadece web kaeramı açmak istiyorum karsıdakkine ama direk görüntülü arama baslatıyor bu sorunu nasıl çözebilirim ÇOK ACİL YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEWVİNİRİM ...iigeceler tşkler şimdidenMsn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
DiSs-eR - avatarı
DiSs-eR
Ziyaretçi
26 Mayıs 2010       Mesaj #43
DiSs-eR - avatarı
Ziyaretçi
Bildirdiğiniz Sorunun >> Bu Sürümü Deneyiniz. << bu Sürümde Normal Olarak Çalıştığını Belirttiler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mayıs 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar pc ye format attırdım önceden msn de web kameranı göster diye buton vardı şimdi sadece görüntlü aramayı başlat diye var neden
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
26 Mayıs 2010       Mesaj #45
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar pc ye format attırdım önceden msn de web kameranı göster diye buton vardı şimdi sadece görüntlü aramayı başlat diye var neden

Kullandığınız msn sürümü ile alakalı bir durum bu Msn Happy Msn sürümünüzü yükseltmeyi deneyiniz. Ayrıca seçeneklerden web kamerası ayarlarını kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz.
Sen sadece aynasin...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Mayıs 2010       Mesaj #46
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesajda muhtemel çözüm önerileri bulunmaktadır:
Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
orhan2746 - avatarı
orhan2746
Ziyaretçi
28 Mayıs 2010       Mesaj #47
orhan2746 - avatarı
Ziyaretçi
mrb.ben msn yi açıp görüntülü konuşmak yapmak istediğimde hep şu uyarıyı alıyorum. ses ve görüntü kurulumunu şuanda çalıştıramıyoruz . kullandığım messenger 8.1 versiyonu.lütfen yardımınızı acil olarak bekliyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar en son sürüm live messenger kullanıyorum zaten artık guncellemeden messengeri acmiyor..Sorunum şu ki cameram takılı olduğu halde birisiyle messenger da görüşme yaptığımda görüntülü konuşma başlatıyorum..Karşı tarafın görüntüsü bana geliyor karşı tarafa sorduğumda benimde goruntum ona gıdıyor fakat ben kendi kamera görüntümü göremiyorum..benim görüntümün olacağı yerde kocaman bir çarpı işareti var..web cameramı goster sımgesıde deaktif durumda yani basamıyorum.Sorun ne olabilir?yardımcı olursanız minnettar olurum.İşletim sistemim Windows xp ve driverlarda hicbir sorun yok.

bu problemin aynısını bende yaşıyorum, bu konuda yardım bekliyorum.
ByLord - avatarı
ByLord
Ziyaretçi
19 Haziran 2010       Mesaj #49
ByLord - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
orhan2746 adlı kullanıcıdan alıntı

mrb.ben msn yi açıp görüntülü konuşmak yapmak istediğimde hep şu uyarıyı alıyorum. ses ve görüntü kurulumunu şuanda çalıştıramıyoruz . kullandığım messenger 8.1 versiyonu.lütfen yardımınızı acil olarak bekliyorum.

Messenger'a ait tüm dosyaları silin ve msn yi kaldırın ardından yeniden kurun.
ByLord - avatarı
ByLord
Ziyaretçi
19 Haziran 2010       Mesaj #50
ByLord - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar en son sürüm live messenger kullanıyorum zaten artık guncellemeden messengeri acmiyor..Sorunum şu ki cameram takılı olduğu halde birisiyle messenger da görüşme yaptığımda görüntülü konuşma başlatıyorum..Karşı tarafın görüntüsü bana geliyor karşı tarafa sorduğumda benimde goruntum ona gıdıyor fakat ben kendi kamera görüntümü göremiyorum..benim görüntümün olacağı yerde kocaman bir çarpı işareti var..web cameramı goster sımgesıde deaktif durumda yani basamıyorum.Sorun ne olabilir?yardımcı olursanız minnettar olurum.İşletim sistemim Windows xp ve driverlarda hicbir sorun yok.

bu problemin aynısını bende yaşıyorum, bu konuda yardım bekliyorum.

Msn de Ses ve görüntü kurulumunu yeniden kurup deneyiniz.
Eğer aynı sorun bir daha çıkarsa Hata Kodunu Yazarsanız Yardımcı Olurum.