Arama

Web kamerası sorunu nasıl çözümlenir? - Sayfa 6

Güncelleme: 17 Temmuz 2013 Gösterim: 68.021 Cevap: 105
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2010       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
warrior la aynı sorunu paylaşıyorum.sitede bilgili biri yok sanırım verilen cevapları okudum,çok saçma şeyler söylenmiş.Olaydan anlayan arkadaşlar varsa,ilgilenmeli bu sorularla bence....
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Haziran 2010       Mesaj #52
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

warrior la aynı sorunu paylaşıyorum.sitede bilgili biri yok sanırım verilen cevapları okudum,çok saçma şeyler söylenmiş.Olaydan anlayan arkadaşlar varsa,ilgilenmeli bu sorularla bence....

Bazı kişilere kamera açıp bazılarına açamamanız sizinle alakalı değil, karşı tarafla alakalı bir sorun. Onların sistemlerinde çözüm aranmalıdır.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
rody - avatarı
rody
Ziyaretçi
23 Haziran 2010       Mesaj #53
rody - avatarı
Ziyaretçi
oncelıkle ılgılenen herkese tesekkur ederım benım soyle bır sorunum var daha oncelerı messenger konusma penceresınde goruntu resmımızın yanında webcam gonder yazısı cıkardı sımdı 4 gundur falan sadece goruntulu arama sımgesı cıkıyor karsı tarafta bana davet gonderse yıne aynı goruntulu arama hıcbır sekılde duzeltemedım messengerı tamamen sılıp yenıden yukledım plus'ı kaldırdım ı-ıhh yıne olmuyor lutfen bılenlerınız varsa acıll yardımınıza ıhtıyacım var !!!!
DiSs-eR - avatarı
DiSs-eR
Ziyaretçi
23 Haziran 2010       Mesaj #54
DiSs-eR - avatarı
Ziyaretçi
14-0-8089-726 << Bu Sürüm Yoksa Bunu Kur. Varsa Eğer Bunları Yapmana gerek yok.

zapmessenger Eğer Yoksa bu programı kullanara diğer msn sürümünü tamamen kaldır, bu program yardımıyla.

(Bu Mesaj da iki program yer alıyor.)

Link 1 << Bu Linkteki Çözüm Yolunu Takip Et.

Kolay Gelsin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2010       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş ben bilgisayara format atmadan önce wep cam msn de vardı formattı atttım wep cam driveri tanıttım programlarda çalışıyor ama msn de wep cam simgesini göremiyor şimdiden yardım larınız için teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2010       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
soruna çözüm bulunamayan bir site! çok boş malesef..hiç bi şekilde yardımcı olacak bir cevap yok!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2010       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ArkadşLar benm sorunum şu msnde arkadaşlarımla sadece web kamerası açmak istiyorum görüntülü arama değil vede web kameramı göster aktif olmuyor kamera işaretine bastığımda direk görüntülü arama oluyor ne yapmam gerek lütfen paylaŞın ... Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş senin kamerandan kaynaklanan bi sorun mu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BiLmiyorum ama başka bir kamerayla denesem fayda edermi ?
ZİKRİCAN - avatarı
ZİKRİCAN
Ziyaretçi
29 Temmuz 2010       Mesaj #60
ZİKRİCAN - avatarı
Ziyaretçi
KAMERAM BOZUK LUTFEN YARDIMCI OLUN?

BAKIN BENİM KAMERA ÇALIŞIYORDU AMA FORMAT ATTIRDIK BOZULDU KAMERA AÇILMIYO BİLİPTE FACESİ OLAN BANA MSJ YOLLASIN FACE ADI: ZİKRİCAN ÖZAKER RESİMİDE Z HARFİ VAR OK YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM