Arama

Web kamerası sorunu nasıl çözümlenir? - Sayfa 7

Güncelleme: 17 Temmuz 2013 Gösterim: 68.024 Cevap: 105
Misafirxxx - avatarı
Misafirxxx
Ziyaretçi
31 Temmuz 2010       Mesaj #61
Misafirxxx - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim görüntüm karşı tarafa gidior ama onunki bana gelmior neden olabilir acabaaa
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2010       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kamera bilgisayarımdan girdiğinizde çalışıyor msn de ses ve görüntü kurulumundan girdiğimde çalışıor fakat birine görüntülü konuşma gönderdiğimde çalışmıyor farklı kamera kurdum olmadı msn i tekrar kurdum yine olmadı açil cvp bekliyorum teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
bashkentli06 - avatarı
bashkentli06
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #63
bashkentli06 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar selamlar ;

Laptop'a format attım. Msn'i arşivimden kurdum, ancak yeni sürüm var yüklemelisiniz dedi. Yükledim, yüklediğimden beri "web kamerası gönder" seçeneği ortadan kalkmış durumda. Sadece görüntülü arama başlat seçeneği var. Sitedeki çözümleri denedim (Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım? konusu dahil) Msn'i tamamen kaldırıp (hatta zap messenger programınıda kurup kaldırmayıda denedim) eski sürümleri yükledim. Fakat sonuç değişmiyor. Hangi sürümü kurarsam kurayım sonuç hep aynı. masaüstü bilgisayarımdaki setup ile msni laptop a kuruyorum fakat yinede msnde web kamerası gönder seçeneği olmuyor. Sanırım eskiyi yükleyince bile güncelleyip yenisine geçiş yapıyor.

Bunun mutlaka bir çözümü vardır diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürlerr.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Ekim 2010       Mesaj #64
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
bashkentli06 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar selamlar ;

Laptop'a format attım. Msn'i arşivimden kurdum, ancak yeni sürüm var yüklemelisiniz dedi. Yükledim, yüklediğimden beri "web kamerası gönder" seçeneği ortadan kalkmış durumda. Sadece görüntülü arama başlat seçeneği var. Sitedeki çözümleri denedim (Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım? konusu dahil) Msn'i tamamen kaldırıp (hatta zap messenger programınıda kurup kaldırmayıda denedim) eski sürümleri yükledim. Fakat sonuç değişmiyor. Hangi sürümü kurarsam kurayım sonuç hep aynı. masaüstü bilgisayarımdaki setup ile msni laptop a kuruyorum fakat yinede msnde web kamerası gönder seçeneği olmuyor. Sanırım eskiyi yükleyince bile güncelleyip yenisine geçiş yapıyor.

Bunun mutlaka bir çözümü vardır diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürlerr.

Artık yeni sürümle birlikte tek taraflı kamera açma özelliği de ortadan kalktı. Eski sürüme dönebilirsiniz fakat kamera sorunları yaşamaya devam etmeniz kuvvetle muhtemel. Özellikle tek taraflı kamera açmaya çalıştığınızda:

Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü

Yeni WLM sürümüne güncelledikten sonra...

Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
fahrettinaran - avatarı
fahrettinaran
Ziyaretçi
29 Ekim 2010       Mesaj #65
fahrettinaran - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar asus x59sr marka diz üztü bilgisatarım var win 7 ultumete yükledi arkadaş ama kamerada problem var msn de benim kendi görüntüm ters çıkıyor sadece msn degil diğer konuşma prog ramlarının hepsinde ters çıkıyor yardım Msn Cry
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
29 Ekim 2010       Mesaj #66
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
fahrettinaran adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar asus x59sr marka diz üztü bilgisatarım var win 7 ultumete yükledi arkadaş ama kamerada problem var msn de benim kendi görüntüm ters çıkıyor sadece msn degil diğer konuşma prog ramlarının hepsinde ters çıkıyor yardım Msn Cry

Muhtemelen kameranızın seçeneklerinde işaretli olan bir özellikten dolayı bu sorunu yaşıyorsunuz. Kamera yazılımınızı başlatıp ayarlar bölümünü gözden geçirin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
batuhan1313 - avatarı
batuhan1313
Ziyaretçi
29 Ekim 2010       Mesaj #67
batuhan1313 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Can DEMIR adlı kullanıcıdan alıntı

kedi kardeş bu bilgisayarda olan kamera bilgisayarı baştan kurmadan çnce msn de çalışıyordu, kaldıki yahoo da kameram çalışıyor, ama msn de kameramı algılayamıyor sanıyorum, ama algılamıyor olsa kameramın simgesi nasıl olurda msn de görünüyor, aaa görünüyor ama çalışmıyor. Msn Sad

Araçlarda ses ve görüntü kurulumu var ama oda çalışmıyor. denediğim vakit karşıma şu mesaj geliyor; ses ve görüntü kurulumunu şu an çalıştıramıyoruz. Windows live messanger.

not: bilgisayrımı çift tıkladığım vakit orda tarayıcılar ve kameralarda zaten gözüküyor, ayrıca vp-cam de yükledim yine kendi test programında çlışıyor, yahoo da çalışıyor ama msn de tanımamak için elinden geleni yapıyor

kardeş sen en iyisi messengerı yeniden kur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2010       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımın camarası karşıdakine gözükmüyor sesim gidiyor fakat görüntüde kırmızı x işareti war karşı tarafın seside görüntüsüde görüyorm sorun ne olabilir?
merve37 - avatarı
merve37
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #69
merve37 - avatarı
Ziyaretçi
kameramın cdsi var ama yüklememe rağmen çalışmıyor. modeli pc-2008 işletim sistemi vista nasıl yükleyebilirim bri yardım etsin?
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
3 Aralık 2010       Mesaj #70
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
merve37 adlı kullanıcıdan alıntı

kameramın cdsi var ama yüklememe rağmen çalışmıyor. modeli pc-2008 işletim sistemi vista nasıl yükleyebilirim bri yardım etsin?

Sırasıyla kameranızı USB girisine takın daha sonra Webcam ile birlikte gelen CD'yi sürücüye yerlestirip kuruluma baslayın.

Kurulum bittikten sonra Webcam'i USB girisinden çıkarıp yeniden takın Bilgisayarım/Özellikler/Donanım/Aygıt Yöneticisi burada USB device (!) görünecek ona sağ tıklayıp sürücüyü güncellesir
Yazılımı otomatik olarak yükle ( önerilen )
seçeneğine devam edin ve kurulumu bitirin.

Baska bir yol Aygıt Yöneticisi/Görüntü Aygıtları kameranızın simgesini görebiliyorsanız sağ tıklayıp Özellikler en altta Aygıt Kullanımı: Bu aygıtı kullan (etkinlestir) seçeniğinin etkin olduğundan emin olun. Sürücü sürücü güncellesitir diyerek aynı islemleri buradan da yapabilirsiniz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder