Arama

Web kamerası sorunu nasıl çözümlenir? - Sayfa 8

Güncelleme: 17 Temmuz 2013 Gösterim: 68.024 Cevap: 105
merve37 - avatarı
merve37
Ziyaretçi
4 Aralık 2010       Mesaj #71
merve37 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Rower adlı kullanıcıdan alıntı

Sırasıyla kameranızı USB girisine takın daha sonra Webcam ile birlikte gelen CD'yi sürücüye yerlestirip kuruluma baslayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Kurulum bittikten sonra Webcam'i USB girisinden çıkarıp yeniden takın Bilgisayarım/Özellikler/Donanım/Aygıt Yöneticisi burada USB device (!) görünecek ona sağ tıklayıp sürücüyü güncellesir
Yazılımı otomatik olarak yükle ( önerilen )
seçeneğine devam edin ve kurulumu bitirin.

Baska bir yol Aygıt Yöneticisi/Görüntü Aygıtları kameranızın simgesini görebiliyorsanız sağ tıklayıp Özellikler en altta Aygıt Kullanımı: Bu aygıtı kullan (etkinlestir) seçeniğinin etkin olduğundan emin olun. Sürücü sürücü güncellesitir diyerek aynı islemleri buradan da yapabilirsiniz.

driverı yüklerken sp1 sp2den bahsediyo ve yüklemio.s
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Aralık 2010       Mesaj #72
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
merve37 adlı kullanıcıdan alıntı

driverı yüklerken sp1 sp2den bahsediyo ve yüklemio.s

Vista sürümünüzü güncellemeniz gerekiyor:
Microsoft Windows Update
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
beydeba61 - avatarı
beydeba61
Ziyaretçi
8 Aralık 2010       Mesaj #73
beydeba61 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben windowslive messenger 2011 i yükledim ama kameram yok karşı taraftada gözükmüyor beni görüntülü davet edemiyorlar tabi bende konuyla bilgisi olan varya yardıncı olursa sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2011       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim kameranın lambası yanıyor ama bilgisayarım a girince kamera açılmıyor sorunu bilenler mesaj atsın lar ......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2011       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar benım cam sımgegesı gözkmuyor we cam ayarlarnı yapamyom.msnde cam war ayrıca dıger progralardada ama ayar yapamıyom sımge gözükmedıgi için,dell5010 laptop
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2011       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar; ben windows vista home premium 32 bit sp2 kullanmaktayım ne yaptıysam bır turlu msnde tek taraflı cam acma problemını cozemedım format attım yenıden kurdum zap messenger ıle msnlerı kaldırdım kameramı guncellestırdım kısacası sitenizde okudugum butun açıklamalardakı uygulamaları yaptım fakat sorunum halen devam edıyor yardımcı olabılırsenız cok sevınırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Nisan 2011       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende kamera simgesi yok yardımmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2011       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kamerayı açtığım zaman bulanık gösteriyor nasıl çözebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2011       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn açtığımda kameranın rengini ayarlamak iin ayarlara tıkladığımda renklleri koyulastıran yada rengi açan ayarlar çıkmıyo ve renk çok açık ne yapabilirim şimdiden tşkler
baykuş - avatarı
baykuş
Ziyaretçi
13 Mayıs 2011       Mesaj #80
baykuş - avatarı
Ziyaretçi
hayır arkadaş sen bir video programını açtığında çok iyidir çünkü kamera seni çekiyor ve bilg bağlı ama o konuştuğun arkadaş senden uzakta ve bağlantı sinyallerle o yüzden Msn Grin