Arama

Msn 8.5 indiremiyorum hata veriyor yardımcı olur musunuz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Mart 2012 Gösterim: 18.225 Cevap: 25
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn yükleyemiyorum bağlantınıno lmadını ve hatao ldunu bildiriyor neden
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa lütfen bna yardımcı olun bi hafta önce pc ye format atıldı ondan sonra messengerin ilk çıkarıldıı sürümü çalışıodu windows live messengeri yklemek istedim ama hep hata verdi sinirden pc deki messenger programını kaldırdım tamamen şimdi hiç giremiyrm msne netden indiremiyorum hep hata veriyo kafayı yemek üzereyim Msn Sad yaa zaten msnimi patlattırlarda Msn Sad bide bu msn şifresi nasıl kırılıyo ya Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010       Mesaj #13
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yaa lütfen bna yardımcı olun bi hafta önce pc ye format atıldı ondan sonra messengerin ilk çıkarıldıı sürümü çalışıodu windows live messengeri yklemek istedim ama hep hata verdi sinirden pc deki messenger programını kaldırdım tamamen şimdi hiç giremiyrm msne netden indiremiyorum hep hata veriyo kafayı yemek üzereyim Msn Sad yaa zaten msnimi patlattırlarda Msn Sad bide bu msn şifresi nasıl kırılıyo ya Msn Sad

Ne gibi hata verdi? Sorununuz MSN indirmek ve yüklemek mi yoksa MSN şifresi Patlatmak(Bomba mı bu yahu) mı?

Eğer MSN şifre kırmak istiyorsanız bu konuyu inceleyin(Ki bence amacınız böyle gibi) > MSN Şifre Kırma

WLM indirmek için(Eklenmiş dosyaları indirmek için üye girişi yapmalısınız) > Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kmsenn msni patlatmıcam bnm msnm patlatıldı xD ondan sordum msnde dün yükledm ama bu seferde kişi listenz kullanılabilir durumda deil dio kafayı yicem galiba xD
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benim de msn olmuyo .şöyle anlatim yeni sürümüm varken gayet güzel çalışıyordu sonrasında bi virüsmü kaptı noldu anlıyamadım konuşma penceresi kendiliğinden kapanıp karşı tarafa bi dosya aktarımı oluyodu sürekli sonra bende pcdeki msn yi silip yeniden indirmek istedim sildim ama bu sefer yenisini yükleyemedim bana sürekli bu dosyalar sizde zaten var diyip duruyo napıcagmı bilmiyorum lütfen yardım edin Msn Sad((
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2010       Mesaj #16
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

kmsenn msni patlatmıcam bnm msnm patlatıldı xD ondan sordum msnde dün yükledm ama bu seferde kişi listenz kullanılabilir durumda deil dio kafayı yicem galiba xD

Nasıl kırılıyor diye sormuşsunuz nasıl geri alabilir diye değil... Msn Happy

Alıntı

ya benim de msn olmuyo .şöyle anlatim yeni sürümüm varken gayet güzel çalışıyordu sonrasında bi virüsmü kaptı noldu anlıyamadım konuşma penceresi kendiliğinden kapanıp karşı tarafa bi dosya aktarımı oluyodu sürekli sonra bende pcdeki msn yi silip yeniden indirmek istedim sildim ama bu sefer yenisini yükleyemedim bana sürekli bu dosyalar sizde zaten var diyip duruyo napıcagmı bilmiyorum lütfen yardım edin Msn Sad((

Messenger'ı tamamen sisteminizden kaldırmak için > Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Veya bu programla > ZapMessenger
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE]msn indiremiyorum hata veriyor??? neden??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hiç bir msn programını indiremiyorum sürekli hata veriyor neden???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn indiremiyom acamıyom
Misafirgülsüm - avatarı
Misafirgülsüm
Ziyaretçi
27 Haziran 2010       Mesaj #20
Misafirgülsüm - avatarı