Arama

Hamilton Adası hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Şubat 2014 Gösterim: 33.318 Cevap: 32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen çok acill hamilton adası hakkında bilgi ACİL....... Msn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn Grin:d
Sponsorlu Bağlantılar
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
21 Aralık 2010       Mesaj #12
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

lütfen çok acill hamilton adası hakkında bilgi ACİL....... Msn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn Grin:d

Alıntı
ener adlı kullanıcıdan alıntı

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Sponsorlu Bağlantılar
Hamilton, Atlas Okyanusunun batısındaki İngiliz kolonisi Bermuda'nın başkenti. Aynı zamanda adadaki dokuz yönetim biriminden biridir. 1790'da kurulan Hamilton 1815'te St. George'un yerine başkent oldu. 1897'de kent statüsü kazandı. 1956'da yatırımları özendirmek ve iş olanakları yaratmak için serbest liman haline getirildi.Şu anda dünyanın en önemli limanlerına sahiptir.Avustralya kıtasının kuzeyinde yer alan bu adaya uçakla ve deniz yoluyla ulaşmak mümkündür. Ada üzerinde çok sayıda motel, üç, dört ve beş yıldızlı oteller mevcuttur. Eşsiz okyanus manzarası ile beraber, kaliteli konaklama imkânı sunulmaktadır. Türkiyeden online rezervasyon imkânı bulunmaktadır.

kaynak

.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
acilen bilgi almak istiyorum lütfen Msn Happy xd
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hamilton adası hakkında acil bilgi
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #15
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

acilen bilgi almak istiyorum lütfen Msn Happy xd

Alıntı

hamilton adası hakkında acil bilgi

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Hamilton, Atlas Okyanusunun batısındaki İngiliz kolonisi Bermuda'nın başkenti. Aynı zamanda adadaki dokuz yönetim biriminden biridir. 1790'da kurulan Hamilton 1815'te St. George'un yerine başkent oldu. 1897'de kent statüsü kazandı. 1956'da yatırımları özendirmek ve iş olanakları yaratmak için serbest liman haline getirildi.Şu anda dünyanın en önemli limanlerına sahiptir.Avustralya kıtasının kuzeyinde yer alan bu adaya uçakla ve deniz yoluyla ulaşmak mümkündür. Ada üzerinde çok sayıda motel, üç, dört ve beş yıldızlı oteller mevcuttur. Eşsiz okyanus manzarası ile beraber, kaliteli konaklama imkânı sunulmaktadır. Türkiyeden online rezervasyon imkânı bulunmaktadır.

kaynak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hamilton adası ile ilgili uzun cümle
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hamilton Adası :

Hamilton, Atlas Okyanusunun batısındaki İngiliz kolonisi Bermuda'nın başkenti. Aynı zamanda adadaki dokuz yönetim biriminden biridir. 1790'da kurulan Hamilton 1815'te St. George'un yerine başkent oldu. 1897'de kent statüsü kazandı. 1956'da yatırımları özendirmek ve iş olanakları yaratmak için serbest liman haline getirildi.Şu anda dünyanın en önemli limanlerına sahiptir.Avustralya kıtasının kuzeyinde yer alan bu adaya uçakla ve deniz yoluyla ulaşmak mümkündür. Ada üzerinde çok sayıda motel, üç, dört ve beş yıldızlı oteller mevcuttur. Eşsiz okyanus manzarası ile beraber, kaliteli konaklama imkanı sunulmaktadır. Türkiyeden online rezervasyon imkanı bulunmaktadır. Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bilgi istiyorum acıl
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı