Arama

Dalak sorunum için çürük raporu verilir mi? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Mart 2014 Gösterim: 18.068 Cevap: 13
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benimde dalağım yok.17 yaşındayken bıçaklandım ve dalağım alındı.ve 2010 mayıs ayında askerlik şubesine başvurdum askre gitmerk için.rahatsızlıgımı söyledim.ben adana askeri hastaneye sevkettiler.ultrasyonla dalagımın olmadıgını gördüler.ama kesin rapor için ANKARA GATA ya sevkettiler.Sintigrafi çekindim ve dalagım çıkmadı.ve Heyetin rapor sonucu şöle oldu.
BARIŞTA ASKERLİĞE ELVERİŞLİ DEĞİLDİR, SEFERDE GÖREV YAPAR... Yani kısacası dalagı olmayanı askere almıyorlar.sölemezsen yaparsın askerlik fakat eğer ögrenirlerse mahkemeye veriyorlar bide içerde yatıyosun cezası var yani.Dalagı olmayan sölesin başına iş almasın.
Sponsorlu Bağlantılar

ben zamanında çok merak ettim kaç tane sitede okudum formları aradım kesin bişe bulamamıştım. ve bu yüzdende kimse benim gibi merak içinde kalmasın arkadaşlar.ben çok aradım zamanında kimse aramasın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

curuk raporu kimlere verilir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

kalp üfürmesi nedeniyle çürük raporu verilirmi ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2013       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dalagım yok çürük rapotu aldım ama ne zahmetlerle
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2014       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benimde dalağım yok.17 yaşındayken bıçaklandım ve dalağım alındı.ve 2010 mayıs ayında askerlik şubesine başvurdum askre gitmerk için.rahatsızlıgımı söyledim.ben adana askeri hastaneye sevkettiler.ultrasyonla dalagımın olmadıgını gördüler.ama kesin rapor için ANKARA GATA ya sevkettiler.Sintigrafi çekindim ve dalagım çıkmadı.ve Heyetin rapor sonucu şöle oldu.
BARIŞTA ASKERLİĞE ELVERİŞLİ DEĞİLDİR, SEFERDE GÖREV YAPAR... Yani kısacası dalagı olmayanı askere almıyorlar.sölemezsen yaparsın askerlik fakat eğer ögrenirlerse mahkemeye veriyorlar bide içerde yatıyosun cezası var yani.Dalagı olmayan sölesin başına iş almasın.

ben zamanında çok merak ettim kaç tane sitede okudum formları aradım kesin bişe bulamamıştım. ve bu yüzdende kimse benim gibi merak içinde kalmasın arkadaşlar.ben çok aradım zamanında kimse aramasın.

tam olarak nerenden bıcaklandında dalagın patladı kardesım
soylersen sevınırım