Arama

Nfs 2 oynu aniden kapanıyor nedeni nedir? - Sayfa 2

Güncelleme: 3 Eylül 2014 Gösterim: 14.848 Cevap: 17
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
S.A bn bunun çözümünü bulum bendede aynı hata çıkıyordu ama cd key kısmına girdim ve S8NN-99CK-KUL3-L38W-VEYB bu cd keyi yazdım okey dedim düzeldi artık kapanmayacak +REPPPP
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler sorun cozuldu !!!
oyunun bulundugu klosore speed2 daysanını kaoplayaıp yapıştırın sorun bitiyor..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bendedede pat diye kapanıyo benim bilgisayar göçtüydü bilgisayarcıya götürdüm yaptı need for speed undergraund 2 gta vice city caunter ctirike 1.6 ve call of duty 2 yüklettim işte sonre nfs yi açtım oynadım oynadım oynadım sonra pat diye kapandı sonra ayn heğp kapandı yav bize oyunun şarkıları çalmıyo ses sisteminden sesleri son yaptım oyunun şarkısını açtım ses seda yok yardım ses sorunu nfs de yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!'^^+%&/()=?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar tek sorun bilgisayarınızdaki programlar nfs2 nin çalışmasını engeliyor bazı gereksiz programlarınızı kaldırn lutfen
EmirTYZ48 - avatarı
EmirTYZ48
Ziyaretçi
13 Eylül 2012       Mesaj #15
EmirTYZ48 - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarının özellikleri yetmiyordur.Yeni bir bilgisayar al.
EmirTYZ48 - avatarı
EmirTYZ48
Ziyaretçi
13 Eylül 2012       Mesaj #16
EmirTYZ48 - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarının özellikleri oyunun gereksinimlerini karşılamıyor olabilir.Bence ekran kartın yetmiyor olabilir.Bir oyun oynamak için ekran kartı alacaksan format atılan yerlere sorsan bilirler.
Brows - avatarı
Brows
Ziyaretçi
9 Ocak 2014       Mesaj #17
Brows - avatarı
Ziyaretçi
Oyunu açar açmaz kapanıyor speed.exe çalışmayı durduruyor diyo onu nasıl yapıcaz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2014       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler tahminim şoyle yapcaz bilgisayrımın özeliklerine girin yanda gelişmiş ayarlqar die bişey var ordan bişey geliyo ordan gelişmişe tıklayın en üste ayarlar yazıyo ona tıklayıp veri yürütme engelemesi die bişey var ona tıklayın ekle deyin ve undergraunt 2 ye tıklayın ondan sonra tamam deyin olur ama bilgisayara reset atın