Arama

Kol dirsekte sinir kopmasında zaman geçmişse sinir ameliyatı yapılabilir mi? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Ekim 2012 Gösterim: 20.430 Cevap: 25
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba hocam.benim 4 yıl önce trafik kazası sonucunda bacağımda sinir koması oldu ve ayak bilegimin ust kısmından sinir alınarak ek yapıldı. ve ayak bileğimi oynatamıyorum. bir gelişmede olmadı .acaba tekrar bi ameliyatla falan düzelme şansı olurmu.teşekkür ederim.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba hocam benim kolumda birnevi tümör vardı aldırmak istedim doktor hiçbir tetkikte tahlilde bulunmadan lokal anestezi odasına alıp kolumda tümör olan bölge açıp tümörü çıkarmak istedi ama kolu açınca tümörün sinirle baglantısı oldugunu gördü ve tümörü çıkarmadan tekrar kapattı ama şimdi 1 hafta olmasına ragmen kolumda bilekten asagı uyuşma var bu normalmi ileride herhangi bir sorunla karsılaşırmıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
babamın kolu trafik kazasında sinirlerin hepsi dagılmlş kolu hiç oynamıyo düzelmesi mümkünmü
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben parmagımı yanlıslıkl bıcak ıle kestım ve bu sırada sınırlerı kesmısım damarlara zarar vermısım parmagım ıkıye katlanmıo duz oynuo bunun ıcın amelyat dedıler kesılelı 1 hafta oldu amelyat bır hafta sonra yapılacak ama parmagım gun gectıkce morarıo ne yapmam gerekıo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benımde kaza sonucu boyunda dirsekte ve bilegimde sinir ezilmesi var kendini yenilermi sinirler ne kadar zaman da sürer tedavisi nedir...?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnımde 3 ay 10 gunluk kızım var aynı seyler benım basımada geldı ve sımdı kolunu hafıf bı sekılde oynatıyo senın kınde bı gelısme varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sol kolumda sinir zedelenmesi var.tedavisi nedir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ismail sümbül adlı kullanıcıdan alıntı

bebeğimin kolunda dogum sırasında sinir sıkışması oldu simdi biraz daha hareketli fakat kolu diğer kolundan kısa bileği daha ince nedeni ne ne yapabilirim acil cvp bekliyorum.

.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sol kalça amli yatı qldum sonra ayağımda sinir zedlendiğisöylendi şimdi his yok on sekiz ay oldu ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
değerli hocam; 3 yıl önce penisimin sırtında siğil çıkmıştı. doktora gittim bana bir damla verdi ve evde siğilin üzerine sür 30 dk bekle ve temizlediğin elinle donmuş olan parçayı kopar dedi. bende işlemi uygulayıp kppardım. ancak siğilin kopan yerinden bir miktar kanla birlikte, şeffaf ip şeklinde 5-6 cm. uzunluğunda bir parçada koparak geldi aniden tansiyonum düştü ve yatağa uzandım. şu an sol el ve bacağımda titreme, el ve kollarda güççsüzlük ve kısmi empotans var. siniri kopartmış olabilirmiyim ? cerrahi müdahale yapılabilir, kopan sinir yerine başka bir sinir takılabilir mi ? cevaplarsanız sevinirim...