Arama

Görev yöneticisi yönetici tarafından devre dışı bırakılmıştır, sorununu çözümü nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Şubat 2012 Gösterim: 7.842 Cevap: 12
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya sohbet açılmıo ne yapcaz
Sponsorlu Bağlantılar
NeW_ADmİN - avatarı
NeW_ADmİN
Ziyaretçi
19 Temmuz 2011       Mesaj #12
NeW_ADmİN - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaşım çok üzgünüm;fakat bilgisyarına virüs girmiş olabilr.Son zamanlarda indirdiğin şeyleri sil,veya onlara virüs taraması yap.Bilgisyarını (yaşın küçükse) bilgisyar tamircilerine veya yetkili servise götürmeni öneririm.Kendin yapacaksan :
Bilgisayarının kapatma düğmesine bir süre basılı tut.Bilgisayar öyle kapanır.Eğer Windows açılırken sorun çıkıyorsa işte o zaman iş zorlaşır.Bilgisyarı açar açmaz(bilgisayar açılma hızına bağlı)sürekli olarak f11 e bas.Bu senin yeni kimlikle oturum açmanı sağlar.Bilgisyarın çöktüyse tabii...Sonra Windows ekranına bir form sunar.Adını falan yani ordaki bilgileri doldur.İşte yeni oturuumm ve sorunsuz daha hızlı bir bilgisyar Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
NOT:Yine de bilgisayarını bi bilgisayarcıya götür.Çünkü benim 13 olmama daha 10 gün var xD
Ama benim laptobum çüktüğünde böyle yaptım oldu inşallah sorun çözülür Msn Happy

---------- Mesaj tarihi 19:53 ---------- Önceki mesaj tarihi 19:39 ----------

Theenipmatiq kısaca Ctrl + Alt +Del tuşları görev yöneticisini açar ancak bilgisyar virüs kapmış ya da tekniksel olarak çökmüşse benim dediklerimin yapılması daha doğrusdur senin dediklerin de yanlış değil yani yanlış anlama Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SLm arkadasla bende sağ en altta arkadaslar yok DİKKAT işareti var nasıl yapabilirim bilmiorum mozilla fireforx indirdm qene olmuor yardımcı olun admins senin ilk yazdığını yaptım gene olmadı ..