Arama

Japonya'ya nasıl gidebilirim?

Güncelleme: 21 Nisan 2015 Gösterim: 10.635 Cevap: 11
Siyah Cin - avatarı
Siyah Cin
Ziyaretçi
9 Mart 2009       Mesaj #1
Siyah Cin - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar japonyaya fazla para harcamadan nasıl gidilebilir
Sponsorlu Bağlantılar
uchiha itachi - avatarı
uchiha itachi
Ziyaretçi
9 Mart 2009       Mesaj #2
uchiha itachi - avatarı
Ziyaretçi
bence japonyaya gitme çok pahalı memleket. planladığın seyehatten daha kısa sürebilir. eğer bir anime / manga tutkunuysan ilgini çekebilecek oldukça güzel ve eşsiz mekanlar var ama bir japon markası olan sony ürünü ps3'ü türkiye'de daha ucuza alabileceğimi görünce oldukça üzülmüştüm.

Sponsorlu Bağlantılar
ortalama uçak biletleri fiyatı 3000 - 3500 TL (tek yön) arasında olur. güncel ücretler için firmalardan bilgi alabilirsin.

daha uygun gitmek için van şehrine gidip iran'a geçmeniz gerekir. irandan uçakla japonyaya gitmek ülkemizden gitmekten daha uygun olacaktır.
Siyah Cin - avatarı
Siyah Cin
Ziyaretçi
9 Mart 2009       Mesaj #3
Siyah Cin - avatarı
Ziyaretçi
ben istanbuldan yola çıkmayı düşünüyorum ben japonyanın yaptığı tüm işlerin tutkuyynum tut animeden ps3 e felan orda yönetmenlik yapmak istiyorum ama orda hep yaşamak istiyiorum benim planım orda parayla sahte evlilik yapacak birini bulup evlenip 5 sene orda evli kaldıkdan sonra gerisi istedin kadar kalabiliyorsun diyebiliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

japonyaya gitmenin yollari ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

selam arkadaşlar benım kız arkadasım japon oraya onu zıyarete gıtmek ıstıyorum
o gelıp beni karşılayacak havaalanından onun economıc sorunu yok 2 tane iş yerı var bende uzerıme 2000 dollar almayı dusuyorum bu sekılde herhangı bır sorun ile karşılalırmıyım bılgıledırırsenız sevınırım
adnan polat - avatarı
adnan polat
Ziyaretçi
25 Ekim 2010       Mesaj #5
adnan polat - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar benım kız arkadasım japon oraya onu zıyarete gıtmek ıstıyorum
o gelıp beni karşılayacak havaalanından onun economıc sorunu yok 2 tane iş yerı var bende uzerıme 2000 dollar almayı dusuyorum bu sekılde herhangı bır sorun ile karşılalırmıyım bılgıledırırsenız sevınırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben Aydin Calimli 10 yil once japonyada 8 yil vizesis ev yikim sirketlerinde calistim.sidi vizeli gidip orada calismak istiyorum .dilinden isinden anliyorum.saygilarimla (aydin.calimli@yahoo.com)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba yine ben Aydin calimli simdi bir ailem var 2 kiz bir oglan yani bes kisiyim onun icin ihtiyaclari karsilamak icin tekrar gitmek istiyorum japonyaya onemle arz ederim saygilarimla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
japonyada çalışmak istiyorum orda kalmak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ankara uçak, gemi ile gidebilirsin tabbi senin hayal gücün fazlaysa ufo ile gitmeni tavsiye ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2015       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.ben şu an Japonya nın Tokyo şehrinde araba fabrikasında çalışıyorum.aylık 300 ila 350 bin yen civarında.gelmek isteyen Arkadaşlara vize alma ve çalışma izni almaları konusunda yardımcı olurum.iş bulma konusunda da yardımcı olurum.telefon Numaram:+908051014368.telefondan aramayın,telefon ücreti çok tutar.numaramı ekleyin line,Wiber,tango ücretsiz internet görüşmesi yapalım