Arama

MSN 800706be hata kodu ve çözümü nedir? - Sayfa 2

Güncelleme: 9 Mayıs 2011 Gösterim: 35.169 Cevap: 39
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009       Mesaj #11
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
MystCrose adlı kullanıcıdan alıntı

Programı İndirdim Setuba Tıkladıgımda Servis Pack Diye Bir Hata Verdi

diğer linkleri kontrol edip programı yüklemelisiniz. maalesef şu anda bundan başka önerebileceğim birşey yok
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
necdet_87 - avatarı
necdet_87
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #12
necdet_87 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Programı İndirdim Setuba Tıkladıgımda Servis Pack Diye Bir Hata Verdi

Düzgün inmediği için hata vermiştir.BURAYA tıklayarak Xp Service Pack 2'yi indirebilirsin.Service pack 2'yi indir diyoruz ama sen Xp mi kullanıyorsun Vista mı?XP ise bilgisayarında belki service pack 2 yüklü olabilir.Bilgisayarım'a sağ tıklayıp özellikler dediğinde orda görebilirsin Service Pack 2 yüklüyse.Eğer yüklü değilse yukarıda verdiğim linkten indirip yükle..Yükledikten sonra
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=91237 Bunu da indirip,kur..Sorun düzelmezse yeniden bilgilendir bizi..

Sponsorlu Bağlantılar
MystCrose - avatarı
MystCrose
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #13
MystCrose - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarım Özellikler de Servis Pack 2 Yazıyor Hangisini İndirmem Lazım Şimdi?
necdet_87 - avatarı
necdet_87
Ziyaretçi
19 Mart 2009       Mesaj #14
necdet_87 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Bilgisayarım Özellikler de Servis Pack 2 Yazıyor Hangisini İndirmem Lazım Şimdi?

Service Pack 2 zaten yüklü demek oluyo.Yeniden yüklemene gerek yok..Vermiş olduğum linktekini indir ve yükle
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=91237 bunu bir dene olmazsa msn'i sil tamamiyle,yüklemiş olduğun yama varsa winamp yaması falan winamp'ı da sil.Silinmeyen dosyalar olursa bilgisayarı yeniden başlatarak sil o dosyalarıda..Sonrasında yeniden yükle msni..Benden bu kadar.. Msn Happy
oksur - avatarı
oksur
Ziyaretçi
28 Mart 2009       Mesaj #15
oksur - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bende servis pack 3 yüklü acaba 2 yi yüklesem sorun olurmu
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
28 Mart 2009       Mesaj #16
Ziyaretçi
Alıntı
oksur adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar bende servis pack 3 yüklü acaba 2 yi yüklesem sorun olurmu

Sorun Olmaz, Önce Bu İşlemleri Yapmadan Önce Sistem Geri Yükleme Noktası Oluşturun.

Her Hangi Bir Sorun Olduğunda SP3 Dosyaları WİNDOWS Klasör İçindeki Bazı Dosyalar Silinmeyecektir
Dosya Boyutları Biraz Kabarır.

SP3'ten SP2'ye Geçmeye Amacın Nedir ? Onuda Açıklasaydın.
oksur - avatarı
oksur
Ziyaretçi
28 Mart 2009       Mesaj #17
oksur - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tHeBruTaLiTyOfHeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Sorun Olmaz, Önce Bu İşlemleri Yapmadan Önce Sistem Geri Yükleme Noktası Oluşturun.

Her Hangi Bir Sorun Olduğunda SP3 Dosyaları WİNDOWS Klasör İçindeki Bazı Dosyalar Silinmeyecektir
Dosya Boyutları Biraz Kabarır.

SP3'ten SP2'ye Geçmeye Amacın Nedir ? Onuda Açıklasaydın.

bu konunun da bahsedilen hata kodu 800706be yüzünden konuya yazanladan birisi servis pack 2 yüklenince düzeliyo dediği için sormuştum ama bana biraz mantıksız geldi zaten servis pack 3 2 nin üst versiyonu değilmi
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009       Mesaj #18
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
oksur adlı kullanıcıdan alıntı

bu konunun da bahsedilen hata kodu 800706be yüzünden konuya yazanladan birisi servis pack 2 yüklenince düzeliyo dediği için sormuştum ama bana biraz mantıksız geldi zaten servis pack 3 2 nin üst versiyonu değilmi

bu resmi siteden edinilmiş bir bilgidir. uygulayıp uygulamamak size kalmış elbette..
Quo vadis?
ados_combo - avatarı
ados_combo
Ziyaretçi
18 Nisan 2009       Mesaj #19
ados_combo - avatarı
Ziyaretçi
yok arkadaşlar çıldıracağım.defalarca denilenleri denedim,messengerı defalarca sildim yükledim her defasında aynı hata.ara sıra açılıyor messenger lakin hemen hata veriyor , buna onay vermezseniz msn açık kalıyor fakat birçok sorun barındırıyor.örneğin kişiler arasında arama yapamıyorsunuz ve ya birisi siz girdikten sonra online olduysa göremiyorsunuz.işin ehilleri lütfen yardım edin...
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
18 Nisan 2009       Mesaj #20
Ziyaretçi
Alıntı
ados_combo adlı kullanıcıdan alıntı

yok arkadaşlar çıldıracağım.defalarca denilenleri denedim,messengerı defalarca sildim yükledim her defasında aynı hata.ara sıra açılıyor messenger lakin hemen hata veriyor , buna onay vermezseniz msn açık kalıyor fakat birçok sorun barındırıyor.örneğin kişiler arasında arama yapamıyorsunuz ve ya birisi siz girdikten sonra online olduysa göremiyorsunuz.işin ehilleri lütfen yardım edin...

Windows İnstaller Cleanup İndirip Denermisin ? Bir Kaç Kişinin Sorunu Bu Yöntemle Çözülmüştür.

Alıntı
AhmetSeydi adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger 2009 'u program ekle kaldırdan kaldırın ve MSN 8.5 'i indirip kurun. Herhangi bir nedenden ötürü WLM 2009 'u kaldıramıyorsanır Windows Installer Cleanup Utility programını indirin ve kurun.

Windows Installer Clenup indirmek için tıklayın.

Ekran Görüntüsü
cleanup

Kurulum bittikten sonra programı açın. ( Başlat > Programlardan açabilirsiniz) Programın amacı bilgisayarınızda bulunan Messenger sürümlerini tamamen kaldırmaktır. Programı açtığınızda karşınıza ufak bir pencere açılır, pencerenin içinde bir liste göreceksiniz. Listeden sadece " Windows Live " olarak başlayan programları seçin ve aşağı kısımdan Remove 'ye basarak kaldırın.

(Kaldırma İşlemleri Yapmadan Önce 4.Mesajı Okuyun)
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

(MSN 8.5)
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)