Arama

Ağız kokusu nasıl giderilir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Aralık 2014 Gösterim: 32.952 Cevap: 21
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2014       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
· Bakteri plakları ve yiyecek artıklarını temizlemek için dişlerinizi günde en az iki defa fırçalamak ve her gün diş ipi kullanmak.

Sponsorlu Bağlantılar
· Dilinizi fırçalamak. Her gece protezleri çıkarmak ve temizlemek, sabah tekrar takmak. Ayrıca her öğünden sonra hem ağızda kalan dişleri hem protezleri fırçayla temizlemek

· Ağız muayenesi ve bakımı için diş hekiminizi düzenli olarak ziyaret etmek.

· Ağızdaki tüm diş çürükleri, kırık dolgu veya kron-köprü varsa tedavi edilmelidir...
Dis Hastanesi-MutluDent-Ankara Diş Hastanesi-
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2014       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar ;

Sponsorlu Bağlantılar
3 ay sonra 14 üme giricem şu 1 senedir agzımda bi koku var annem ve kardeşim agzımın koktugunu söylüyorlar nasıl bi koku diyorum asit gibi diyolar benim küçüklükten beri 2 tane çürügüm var ama hiç agzım kokmazdı şu 1 senedir asit gibi kokuyormuş agzım çürüklerden desem dişlerimi fırçalıyorum dilimide fırçalıyorum yine aynı koku gitmiyor doktara gittim 1 ay önce felan bogazıma bişey yedikten sonra ekşimdi bir tat geliyordu söyledim doktara reflu filan dedi bi ilaç verdi 2 hafta onu kullandım artık bir şey yediğimde ekşimdi tat gelmiyor allaha şükür ama yine koku geliyor geçen cuma kbb doktarına gittim oda reflu dedi refluye bakan bi bölüm varmış g le başlıyor oraya gidin dedi sadete geleyim daha yaşım küçük 1 seneye yakın böyle ilaçla tedavi edilirmi sizce ? Msn Sad