Arama

Askere ne zaman gideceğimi nasıl öğrenebilirim? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Şubat 2014 Gösterim: 58.852 Cevap: 122
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2010       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
26.08.1992 liyim ne zman muyıne olup askere gıtcem bılgı verırmısınız...??
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
10,02,1992 tarıh dogumluyum ne zaman askere gıdecem
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2010       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bişey soracam arkadaşlar anlamıyorum bu askerlik terimlerinden ben şimdi liseyi bitirince 4 yıl tecil ettirdimdi 2 1 2007 tarihine kadar tecil ettilerdi ben ondan sonra hiç gitmedim aöf okudugum için okul tecil ediyordu öyle biliyoruz okuldan ögrenci belgesi alıp şubeye gönderdim sürekli sorun olmasın diye ve aof den 31 5 2010 itibariyle okul bitti benim şuan tecil hakkım var ama bakaya kalırmıyım ne yapmam lazım ne zamana kadar şubeye gitmem lazım hiç bir bilgim yok acil cvp yazın dostlar bu işlerden nefret ediyorum zaten Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2010       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
olum vakti gelince gidersiniz 92 liler 2012 de yolcu hayırlı olsun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1991 doğuluyum askere ne zaman gideceğimi öğrenmek istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2011       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1994 dogumluyum ne zaman askere gidebilirim
eyv - avatarı
eyv
Ziyaretçi
3 Ocak 2011       Mesaj #87
eyv - avatarı
Ziyaretçi
selam
88 ağustos doğumluyum.
meslek lisesi telekom mezunuyum.üni okumadım.
lise diplomamla askerliği 20 yaşımda tecil ettirdim. şubede kaç yıl tecil ettirdiğimi söylemediler bende sormadım. sadace ne yapmak istiyosun diye sordular bende tecil ettirmek istiyorum dedim. aradan 2 sene geçti ne yapmam lazım kaçakmıyım? şubeye gitsem hemen askere alırlarmı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2011       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1992 doğumluyum ne zaman askere gidicem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben BURSA/YILDIRIMDA oturuyorum ben son yoklama gitimde bana erken tercih hakını kulanmak ıstıyonmu diye bende evet dedim ozaman senı subat mayıs ağustos dedi dedi gidersin ama ben bunu tam olarak subata askere gıde bılırmıyım ve bunu nezan öğrene bilirim ha bu arada BURSA/YILDIRIM 3 TERTİP KALDIRIYOR YANİ AĞUSTOS
fahcan33 - avatarı
fahcan33
Ziyaretçi
13 Ocak 2011       Mesaj #90
fahcan33 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba üstadlar ;

Ben 23/12/1989 dogumluyum. 2 yıllık dış ticaret bitirdim. Ve açık ögretime geçerek 4 yıllıga tamam lamak istedim fakat parasal ve ailesel yönden askere gitmeye karar verdim.
20 kasıma kadar daha askeriyeden içeri adım atmamıştım ne muayene oldum nede bişi yaptım . 20 kasımda gittigimde ordkai bayan bana muayene kaçagısın dedi. Bende ona tecilimi bozup askere gitmek istedigimi ilettim. Gerkene işlemleri hallettik muayenemi oldum tecilimi bozdurup okulumu iptal ettirdim. Tüm işlemler sonunda bana bir kagıt verdi . Bu kagıtta kimlik bilgilerim kütük bilgilerim ew adresim dogrum tarihim ve Genel Celp dönemi 22 şubat 2011 - Sevk Tarihi 22 şubat 2011 yazıyor . ve bunu altındada 15 gün önce gidip nereye çıktıgını ögrene iblirsiniz diyor ancak tsk nın asker ihtiyacına göre bu uzuya bilir diyor.
Şimdi üstadlar bu bilgiler doğrultusunda Ben şubat ayında gidermiyim ? Ki gitmeyi çok istiyorum ayriyetten Tff Futbol hakemiyim. bu dogrultuda yükselmem için ve bölümümün işini yapa iblmem için askerlik şart. En kısa süre olarka şubat var şubatta gidermiyim arkadaşlar ?
Yalnız mersin 4 götürüyor . Kütügümün bulundugu yer ise 3 götürüyor. Kimi diyor 3 e kalırsın kimi 4 de kafam karıstı aileden ilk ben gidiyorum yardım ederseniz sevinirim üstadlar . Selametle .
Son düzenleyen _Yağmur_; 13 Ocak 2011 08:42