Arama

DeepFreeze programı PC'de yüklü görünmüyor, ne yapabilirim? - Sayfa 2

Güncelleme: 29 Eylül 2013 Gösterim: 26.327 Cevap: 24
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

deep freeze gozukmuyor

slm sana söyle yardımcı olabilirim önce crlt+alt sfit sonra f6 tuşuna bas deepreze karşına çıkacaktır sonra şifreni vur üstteki şıkkı seç bilgisayarı yeniden başlat ondan sonrada kurduğun setup u bul setup u tekrar çalıştır otomatikmen sana yardımcı olur yani kendiliğinde kaldırır...
Sponsorlu Bağlantılar
yunus111 - avatarı
yunus111
Ziyaretçi
23 Mart 2010       Mesaj #12
yunus111 - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar arkadaşlar,

Sponsorlu Bağlantılar
Deepfreeze' in simgesi mi görünüyor ?

-->Ctrl + shift +Alt + f6 Tuşuna basın, çıkacaktır.

Diyelim ki yine gözükmedi :

--> Başlat > çalıştır, deyip " msconfig " Yazıyorsun. Karşına ' sistem yapılandırması ' diye bi ekran çıkacaktır.

üst menülerden 'Hizmetler' yazan yere tıkla, sol alt köşede " Tüm Microsoft Hizmetlerini gizle " diye bir seçenek var,

o seceneği işaretleyip tamam butonuna tıkladıktan sonra > Pc ' yi yeniden başlat... simge görünecektir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pc de deep freeze yüklu fakat gözukmuyor sımgesı ne yapmam gerekıyor arkadaslar yardımlarınızı beklyıoırum dosyası açılıyor fakat bı ıslem yapılmıyor
yunus111 - avatarı
yunus111
Ziyaretçi
19 Mayıs 2010       Mesaj #14
yunus111 - avatarı
Ziyaretçi
yukarıdaki yazılanları denediniz mi ?

Simge görünmüyor olsa bile -->Ctrl + shift +Alt + f6 Tuşuna basın, çıkacaktır. ondan sonra pasif hale getir, daha sonra kaldırmak istiyorsan, deepfreeze programı kurmuş olduğun setup ( exe ) uygulamasını tıkla kaldırmak isteyecektir .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Ben Daha Önce DeepFreeze 6.2 Kullanıyordum. O da KayboLdu. benim Gözledigim Kdarıyla , Deepfreeze ' nin Dosyasında Uninstall Dosyası yok Ve _$DF Adında Bir Dosya Var . Onun İçindeki Deepfreeze İkonuna Tıklarsanız Deepfreeze Patlar. ve Artık Tek Çare Formattır. Bende Şimdi Format Atıyorum Msn Happy Yardımcı oLabiLdiysem Ne MutLu Bana..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim pc de deepfreez yüklü ama görünmüyor resetlediğimde dosyalar siliniyor nasıl kaldıracam bu programı??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar deep freeze pc de yüklü ama sağ alt köşede görünmüyor crtl+shıft+alt+f6 yapsamda çıkmıyor işletim sistemi win7 ne yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
deep freeze işareti üstünde kırmızı ışık ynıp sönüyor neden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı