Arama

Neden kimse bana arkadaşlık teklif etmiyor?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Temmuz 2014 Gösterim: 4.292 Cevap: 7
fbfghmj - avatarı
fbfghmj
Ziyaretçi
4 Mayıs 2009       Mesaj #1
fbfghmj - avatarı
Ziyaretçi
sizce sınıftaki kızların çogundan güzel olduğum halde niye bana çıkma teklifi gelmiyo acaba erkeklere çok ters davrandığım içinmi
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Güzellik yeterli olmayabiliyor bazı konularda, o yüzden dediğiniz gibi ters davranışlarınız etkili olmuş olabilir.Davranışlarınıza dikkat edin olay çözümlenir :)
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
4 Mayıs 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Güzellik yeterli olmayabiliyor bazı konularda, o yüzden dediğiniz gibi ters davranışlarınız etkili olmuş olabilir.Davranışlarınıza dikkat edin olay çözümlenir Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tabi ki de o yüzdendir ama arkadaşın dediği gibi herşey güzellik değildir Msn Happy geniş bir arkadaş çevren varsa bulursun zaten o kolay.
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
26 Nisan 2011       Mesaj #4
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
korkutmuşsun herkesi galiba Msn Wink
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
Teusa - avatarı
Teusa
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #5
Teusa - avatarı
Ziyaretçi
tepkilerin ne kadar sert olursa ilgide o kadar azalır...Msn Wink
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #6
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Çok sert davranma ama çok yumaşak da olmaaMsn Happy göz teması kur gözlerinin içine bak .. Sonra da oluyor gör Msn Grin
suskun pery - avatarı
suskun pery
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #7
suskun pery - avatarı
Ziyaretçi
Tabiki arkadaşın dediği gibi arkadaş çevrenin bol olması gerekiyor o zaman görüceksinki teklifler sıraya dizilcek...
Birazda havalı olman gerekir tabi;
Mesela derste hocalarla arada herkesin gülebileceği dalgalar geç. Msn Happy
Sonra derste ileri zeka olma ama salakta olma 80'den aşaıya alma Msn Happy
Kimseyle sakın kavga etme ,, ama bazı konularda tabiki süreklide alttan alma .)
Erkeklerle çok iyi anlaşMsn Happy
Onlarla sır paylaş ama unutma onlar sana söylemezse sakın söyleme hatta onları kazıkla onlar söylesin sen söyleme!!
Kendini ağardan sat...
Arkadaşlarının arkadaşlarını ekle...
Konuşanlara SUS diye bağırıp kendini resil etme biliyorum havalanmaya çalışıyorsun ama yapma işte susan susar susmayana ve sana inat için konuşana geveze ağzını kapa şurda ders dinlemeye çalışıyoruz herhalde de. sana sanki derslerin çok iyi ya dinlersin sen konuşunca oluyo biz konuşunca omuyo mu dedi sende direkt yapıştır. bnm drslerim kötü tmm kabul ama düzeltmeye çalışıyorum peki sen napıyorsun benden iyisin amA MERAK ETME HAVAN SÖNER yakında Msn Happy))

böyle deişik şyler yap işte
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim durumumda seninkiyle aynıydı :'( ben normalde erkekler ile çok iyi anlaşırım ama bazen erkekler çok salak oluyo (bazıları üstüne alınmasın) bu durumda yapman gereken şey sadece kendin ol ve sevdiğin kişiye biraz kötü davrana bilirsin Msn Happy (çok abartma ama) erkekler biraz garip yaratıklardır Msn Grin bu yüzden başkası olma sadece kendin ol ve kendine güven işler düzene giricektir Msn Happy Sakın Merak Etme Msn Grin