Arama

Silverlight yüklenmiyor, yardımcı olur musunuz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Mart 2015 Gösterim: 46.496 Cevap: 31
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

microsoft silverlight için güncelleştirme

microsoft silverlight kaldıramıyorum. güncelleme yapamıyorum. üstüne kuramıyorum. program ekle kaldır da göremiyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

silverlight yuklenmiyor

aynı sekılde bende yukleyemıyorum.
tıvıbu ya kayıt olduk fakat kullanamıyorum. arastırdım okadar ama yınede bır caresını bulamadım
Sponsorlu Bağlantılar
ttnet musterı hızmetlerı aradım bısey yapamaycaklarını hatta nasıl bı coumu oldugunu bılmedıklerını bır bılg. cıya danısmam gerektıgını soyledıler. (bende ıcımden soyledım)
sonuc ıtıbarıykle halaa aramaya devam edıyorum. artık sınırlerımı bozdu...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

aynı sekılde bende yukleyemıyorum.
tıvıbu ya kayıt olduk fakat kullanamıyorum. arastırdım okadar ama yınede bır caresını bulamadım
ttnet musterı hızmetlerı aradım bısey yapamaycaklarını hatta nasıl bı coumu oldugunu bılmedıklerını bır bılg. cıya danısmam gerektıgını soyledıler. (bende ıcımden soyledım)
sonuc ıtıbarıykle halaa aramaya devam edıyorum. artık sınırlerımı bozdu...

linke tıklayınız >>

Silverlight Sistem Gereksinimleri.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tivibu için ben de yüklemeye çalıştım bu baş belası silverlight ı ama yukleyemiyor. sistem gereksinimlerim karşılıyor.nette araştırdım yok çözümü.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
olay tamamen çakma sap3 yada benzeri tnc xp gibi katılımlı işletim sistemlerinden kaynaklanıyor lütfen katılımsız xp kurup deneyiniz

zaten vista yada seven kullanıcılarında kesinlikle böyle bi sorun olmuor
simyacik - avatarı
simyacik
Ziyaretçi
27 Mart 2010       Mesaj #16
simyacik - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar sanirim sorunu cözdüm. Bir önceki silverlight veya mevcut silverlight yüklemesinde sorun olursa, bu tarz yüklenememe prb i olaabiliyor. yapmaniz gereken microsoft un sitesinden veya herhangi bir siteden ''windows install clean up'' yardimci prg ini indirip kurun. orada silverlight ile ilgili ne görüyorsaniz remove edin.daha sonra yüklemei deneyin. muhtemelen calisacaktir. Kolay gelsin...
serabil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Silverlight kurulmuyorsa modifeli bir cd den kurmuş olmalısın xp yi format atınız tekrar kurunuz xp explorer 6.0 olmasıda yeterlidir iyi günler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım yönlendirdiğin proğramda bi işe yaramıyor.. yani bu proğramı kuramıyoruz..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ubuntu için silverligt var mı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar iki gündür bu sılverlıght denen lanet programı kaldırmaya calısıyorum ama forumlardan okudugum hıcbırsey ıse yaramadı bende kendı gobegımı kendım kestım ınternetten program kaldırma programları ındırıp denedım ve şu programda sonuç buldum revounınstaller dıye bır program sılverlıhgtınn hakkından geldı ben vısta kullanıyorum ve şuan sorunsuz ızlıyorum bu programı baska amaclarlanda kullanabılırsınız