Arama

Facebook açılmıyor, neden kaynaklanıyor olabilir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Aralık 2014 Gösterim: 37.685 Cevap: 72
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde resimdeki gibi oldu. sayfa yı nasıl yenileyebiliriz ??????????????
Sponsorlu Bağlantılar
selly - avatarı
selly
Ziyaretçi
24 Mayıs 2011       Mesaj #42
selly - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ailem facebook umu kapattı bide internetten girince facebook a girilmiyo nasıl düzeltebilirim?? acillll lütfennnn facebook suz yaşayamammm Msn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry Msn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
AnqeLoFF - avatarı
AnqeLoFF
Ziyaretçi
1 Ağustos 2011       Mesaj #43
AnqeLoFF - avatarı
Ziyaretçi
Facebooka giriyorum fakat şifrem doğru olduğu halde bir türlü açılmıyor çerezler etkin değil ınternet explorer den güvenliği ayarlayın diyor lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyimm...
ibrahim gök - avatarı
ibrahim gök
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #44
ibrahim gök - avatarı
Ziyaretçi
fecebook görukmuyor niye
KaLeCi93 - avatarı
KaLeCi93
Ziyaretçi
23 Ağustos 2011       Mesaj #45
KaLeCi93 - avatarı
Ziyaretçi
Facebook üyeliğime birşeyler oldu arkadaşın verdiği linke bastığımda reklam verme sayfası gibi bişey çıktı karşıma anasayfa profil sekmesi fln kayboldu sadece ayarlar var hesabı dondurdum tekrar açtım yine aynı sorun.. SS çektim biri bu konuda yardımcı olabilir mi? ayrıca nereye konu açacağımı bilmediğim için buraya açtım yeri yanlışsa söyleyin şimdiden teşekkürler

adszawf

Uploaded with ImageShack.us
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar faceye girdiğimde hiç bişey açılmıyo sadece ayarlar ve çıkış var başka hiç bişey açılmıyo bunu nasıl düzeltirim lütfen acil yardım edin
sweet_me - avatarı
sweet_me
Ziyaretçi
30 Ağustos 2011       Mesaj #47
sweet_me - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba.. benim facebook profilım duvarım arkadaşlarım açılmıyor.. açtığımda ilk karışıma çıkan facebooka reklam ver diyor bir türlü geçmiyor.. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim feysimi acabilirmisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook giriş sayfasını açamıyorum sureklı hata verıyor ınternet var dıger tum sıtelerı acıyor ama facebook acılmıyor nasıl duzeltebılırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gırdımde boyle yazıyo yenıden yukleyın o kadar yukluyom hata verıyo neden acaba mesaj yazarmısnız