Arama

İnternet hızım neden yavaşladı? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Aralık 2013 Gösterim: 16.456 Cevap: 22
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yaw bizim ülkede ne doğru bir şeilde işliyor ki bu teknolojiyi bilimi ilgilendiren alanda düzgünlük beklenmeli..Biz sadece bilginin pazarlandığı emeğin sömürüldü enayi yerine konan açık bir pazarız..Tahhütler sözler vaadler hepsi fason hepsi yalan hukuk dersen bezdirme esaslı işliyor..Kısacası REcep İvedikçe bir cevap verecek olursak hepsinin Allah Belasını Versin...
Sponsorlu Bağlantılar
air_lead25 - avatarı
air_lead25
Ziyaretçi
25 Ekim 2010       Mesaj #12
air_lead25 - avatarı
Ziyaretçi
Eğer PC dizüstü ve içinde oyun, program (Metin2 vb.) varsa gerçekten yavaş olacaktır.Masaüstü ise fazla problem olmaz.Ama gereksiz yere yüklenen şeyler varsa silmelisin.... Yada virüs olabilmesine karşı AntiVir vb. programlar kullanarak bilgisayarını test etmelisin.... Bişey değil... Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim internet hızımda çok yavaş ama ben birşey yapmadan oldu bir tek windows 7'yi aktifleştirm ek için bir program indirdim dosya indiremiyorum.'!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynn benm de net yavaslama sorunum war. Bi dosyayı eskiden 120 kb 100 kb hızla download ederken , su anda aynı dosyayı 10-15 kb ile download edebliorm Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende bisey söylemek isterim.Benim internetim normal hızdaydı sonra ethernet kartı yandı ve değiştirdim şimdi 10kb/sn kadar çok büyük bi düsüs oldu Sebebi ne olablir?
r67r6 - avatarı
r67r6
Ziyaretçi
16 Nisan 2011       Mesaj #16
r67r6 - avatarı
Ziyaretçi
Hızım bir an 8mbitti 1mibte düştü ne yapmam lazım düzeltmem için yardım edin?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim sorunum bınaya gelen telefon hattı var ana hat ordan bzm daıreye hat cekıldı telefon hattı ınternet hızım da cok dusuk bızm daıreye cekılen hat 2 tellı telefon kalbosuyla cekıldı bu yuzden ne t hızım yavas olabılırmı simdiden saolun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Belki Geçmiş Konu Ama Ping Oranı TTnetten Değil Msn Happy Kullandığınız Programlardan Görev Sonlandırıcıdan Yüksek İşlemli Programları Kapatırsanız Ping Oranı Düşecektir. Ayrıca Download ve Video İçin Özel Programlar Var. Download Manager ya da Video "Accelarant" videoyu tam hatırlamıyorum Msn Happy İşinizi Bu Bilgi Görür
burakcan95 - avatarı
burakcan95
Ziyaretçi
18 Haziran 2012       Mesaj #19
burakcan95 - avatarı
Ziyaretçi
Ttnetin net limitsiz paketini kullanıyorum. 8mbpsye kadar internet hızım olması lazım internet hızım 9 mbps gösteriyor fakat her sitede aynı bu 50kb/s dosya indiriyorum. Adil kullanım hakkımıda geçmedim. Virüste yok bilgisayarımda. Herşeyden eminim. Ama neden böyle oldu ?
zafer can - avatarı
zafer can
Ziyaretçi
28 Haziran 2012       Mesaj #20
zafer can - avatarı
Ziyaretçi
İnternet Hızım Düşük Yavaş Bağlanıyorum

internetim yavaşladı diyenin çözümü