Arama

Tüketici hakları ile ilgili sorumu cevaplar mısınız? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Temmuz 2016 Gösterim: 47.230 Cevap: 159
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
20 Ekim 2010       Mesaj #81
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

tv arızalandı servise gönderdim. 2ay çalıştı yine aynı arızalandı. tekrar aldılar.birbuçuk aydır tv servıste her telefon ettiğimde.tüp bekliyoruz. tüpü test ediyoruz.neyapmam gerekir.teşekkür ederim

Alıntı

3 ay önce Siemens marka çamaşır makinem arızalandı servis çağırdık beyni değişecek dediler 330 tl karşılığında 3 yıl garantili yeni beyin taktılar. Geçen çamaşır makinem yine arızalandı şimdi motoru gitmiş dediler 250 tl karşılığında yenisi ile değişmesi lazım dediler. Ben kabul etmedim daha önce garantili olarak taktıkları beyni geri verip paramı alabilirmiyim. Bu makineden vaz geçip başka bir makine almak istiyorum.

Alıntı

10 gün lük yeni aldığım royal marka yünlü halı açıldığı günden itibaren kokusu geçmedi ayrıca havalandırmama rağmen aşırı derecede rahatsız ediyor. İade etmek istediğimde firma fabrika hatası varmı bize getirin (biz alamayız) araştırılsın denildi.

İlk başvuruyu, ürünü aldığınız yere yapmalısınız.
Sponsorlu Bağlantılar
Sonuç alamazsanız aşağıdaki linklerden yararlanınız.

TU-MER Tüketici Hakları Merkezi

Tüketici Hakları Derneği - Ankara (Adres - Telefon Numarası)

Temel Tüketici Hakları
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2010       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben elektrikli süpürge aldım king marka memnun değilim iade edebilirmiyim böyle bir hakım var mı bana açık ça cevap verebilirmisiniz ...
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
22 Ekim 2010       Mesaj #83
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben elektrikli süpürge aldım king marka memnun değilim iade edebilirmiyim böyle bir hakım var mı bana açık ça cevap verebilirmisiniz ...

Temel Tüketici Hakları
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2010       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merabalar.bir hafta önce media marketten bi telefon aldım ve telefon arızalı çıktı.servise gönderdiler.30 iş günü içinde geleceğini söylediler.benimde telefona çok ihtiyacım var ne yapmalıyım.30 gün bekleyemem.ürünü iade edip başka bi yerden almak istiyorum.cevap yazarsanız çok sevinirim.
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
27 Ekim 2010       Mesaj #85
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merabalar.bir hafta önce media marketten bi telefon aldım ve telefon arızalı çıktı.servise gönderdiler.30 iş günü içinde geleceğini söylediler.benimde telefona çok ihtiyacım var ne yapmalıyım.30 gün bekleyemem.ürünü iade edip başka bi yerden almak istiyorum.cevap yazarsanız çok sevinirim.

.
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Temel Tüketici Hakları

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2010       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ik halı aldım fakat değiştirme yapamazsınız dediler ben bu sebepten dolayı iade etmek istiyorum iade edebilirmiyim
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
30 Ekim 2010       Mesaj #87
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhaba ik halı aldım fakat değiştirme yapamazsınız dediler ben bu sebepten dolayı iade etmek istiyorum iade edebilirmiyim

İade süreniz en az 15 gündür bugün sürecinde iade kabul edemeyiz gibi bir sebep bulamazlar tabi iade sebebiniz geçerli olmalı örneğin; ödeyemeyeceğim, sıkışıklık yaratacak vb...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2010       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
LC KP 220 CEP TELEFONU ALDIM GARANTİLİ 1 YIL OLDU TELEFON BOZULDU ALDIM YERE 4.9.2010 TARİHİNDE TAMİR İÇİN YOLLADIM AMA TAM 3 AY OLDU TELEFONUM GERİ GELMEDİ SERVİSİ ARADIM SİZ YAPILMASINI KABUL ETMEMİŞSİNİZ DEDİ BENDE ETTİM DEDİM AMA ÖYLE KALDI BİZİ OYALIYOR YAPMADILAR NE YAPMALIYIM SERVİS FİŞİ VAR
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
18 Kasım 2010       Mesaj #89
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

LC KP 220 CEP TELEFONU ALDIM GARANTİLİ 1 YIL OLDU TELEFON BOZULDU ALDIM YERE 4.9.2010 TARİHİNDE TAMİR İÇİN YOLLADIM AMA TAM 3 AY OLDU TELEFONUM GERİ GELMEDİ SERVİSİ ARADIM SİZ YAPILMASINI KABUL ETMEMİŞSİNİZ DEDİ BENDE ETTİM DEDİM AMA ÖYLE KALDI BİZİ OYALIYOR YAPMADILAR NE YAPMALIYIM SERVİS FİŞİ VAR

Temel Tüketici Hakları
HALİL - avatarı
HALİL
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #90
HALİL - avatarı
Ziyaretçi
BEN 20 GÜN ÖNCE BİR TELEFON ALDIM AMA ÜNİVERSİTE ÖGRENCİSİ OLDUGUM İÇİN HATALI TELEFONU 15 GÜN İCERİSİNDE GERİ GÖTÜREMEDM ÇNKÜ ÜNİVERSİTE ALDIGIM SEHİRDE DEGİL TELEFONU İADE ETMEK İSTİYORUM NE YAPABİLİRİM