Arama

Olduğum ameliyat askerlik yapmamı etkiler mi? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Aralık 2011 Gösterim: 24.132 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

goz tembelligi askerlige engel mi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb benim sol gözümde göz tembelliği var sağlam gözümü kapatınca hiç bir şey görmüyorum hatta yakınlarım sağ gözümü kapatınca sol gözümün şaşı olduğunu söylüyorlar.sıksık baş ağrısıda yapıyor bende. bu durumda askerelik işlemlerinde çürük alma ihtimalim nedir yardımcı olursanız sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 2 yıl myo bitirdim daha sonra askerliğimi 2 yıl tecil ettirdim ancak tecilimin bir yılı bittiğinde bacaklarımda yaşadığım ciddi durumdan ötürü her iki dizimden de ameliyat oldum her ikisininde diz kapaklarının altı tamamen kesilerek düzeltilip platin vida ve plaklar sayesinde tutturuldu...şuan ameliyat olalı 1 yıl oldu ve ayağa kalktım ancak sol bacağım iyileşmedi aksıyorum ve 100 metre yürüyünce ağrılarım başlıyor...baston kullanmak zorunda kalıyorum...tecil sürem bitti bu yıl ve celp dönemim de mayıs aöf hazırlıktayım tecil hakkım yok ancak mayısın sonunda sınav var ve büyük ihtimal geçeceğimi düşünüyorum..ne yapmam gerekiyor lütfen bana cevap yazın bu konuda uzman olan kişilerde bu sitede var onlarında cevabını bekliyorum saygılarımla....bu arada platinler plaklar ve vidalar hala duruyor ve ameliyat olduğum doktor en az 5 yıl daha durması gerektiğini söylüyor...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb lar ben 2 defa açık kalp amelyatı geçirdim ist da raporlarım hepsi yanımda bulunmaktadır aynı zamanda psikiyatri ilaçları da kullanıyorum askerlikte sorun olurmu veya çürük verirlermi hemen cvp verirseniz sevinirim tşk ler
fizikci28 - avatarı
fizikci28
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #15
fizikci28 - avatarı
Ziyaretçi
ben aort kuarktasyon ameliyatı oldum.13 yıl oldu.hiçbir sorun da yaşamadım.acaba bana çürük verirler mi? ben çürük almak istemiyorum.asteğmen adayı olarak izmir foça ya jandarma komando okuluna geldik.muayaneler devam ediyor.korkuyorum.