Arama

Lise tercihini nasıl yapacağım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Temmuz 2015 Gösterim: 42.274 Cevap: 98
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben muhammet mustafa 9.sınıfa geçtim tercih yapmam gerekiyor bana yardımcı olurmusunuz? olusanız sevinirim...
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
9 Temmuz 2010       Mesaj #12
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben muhammet mustafa 9.sınıfa geçtim tercih yapmam gerekiyor bana yardımcı olurmusunuz? olusanız sevinirim...

Alttaki linkten yararlanınız.
2010 Lise Puanları - 2010 SBS Yerleştirme Lise Taban Puanları | E-Okul Giriş E Okul V

Sponsorlu Bağlantılar

Puanınıza göre ilgilendiğiniz liseleri takip ediniz. Okullarınızın ve dersanelerinizin rehberlik bölümlerinden yardım alın.

Anadolu liseleri taban puanları için tıklayınız
Fen ve Sosyal bilgiler liseleri taban ve tavan puanları için tıklayınız
Sağlık Meslek liseleri taban puanları için tıklayınız
Anadolu Öğretmen lisesi taban ve tavan puanları için tıklayınız
İmamhatip liselerinin taban puanları için tıklayınız
Turizm ve Ticaret Meslek Liselerin taban ve tavan puanları için tıklayınız

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 9.sınıfa geçtim ama hangi liseye gidicem bilmiyorum istanbulda bir lise seçmek istiyorum bana yardım edermisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar tercih 12 temmuz da kendi okulunuzda velinizle yapılacak sanırm bu arada ben yonca
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
9 Temmuz 2010       Mesaj #15
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben 9.sınıfa geçtim ama hangi liseye gidicem bilmiyorum istanbulda bir lise seçmek istiyorum bana yardım edermisiniz

Alıntı

arkadaşlar tercih 12 temmuz da kendi okulunuzda velinizle yapılacak sanırm bu arada ben yonca

2010 Lise Puanları - 2010 SBS Yerleştirme Lise Taban Puanları | E-Okul Giriş E Okul V

Puanınıza göre ilgilendiğiniz liseleri takip ediniz. Okullarınızın ve dersanelerinizin rehberlik bölümlerinden yardım alın.

CANDAN - avatarı
CANDAN
Ziyaretçi
9 Temmuz 2010       Mesaj #16
CANDAN - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BEN TERCİHLERİMİ YAPTIM.OKULUNUZA GİDİP ÖĞRETMENLERDEN YARDIM ALARAKDA YAPABİLİRSİNİZ.VEYA KENDİNİZ SAKİN SAKİN YAPMAK İSTERSENİZ ''OGES'' SİTESİNE GİRİP LİSELERE BAKABİLİRSİNİZ.BEN HEM ÖĞRETMENLERDEN YARDIM ALDIM HEM OGESE BAKTIM.SONUÇTA BİRKAÇ FİKİR ALMANIN FAYDASI VAR.BAŞARILARMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende liseye geçtim . Geçen yıl mezun olan arkadaşlarımda öğrendiğim kadarıyla öncelikle okula gidip kağıt almamız gerekiyormuş ; fakat ne kağıdı bilmiyorum . Okulunuz sizlere bilgi verecektir. Tercihleri internet aracılığıyla yapacakmışız. 09.07.2010-20.07.2010 tarihleri arasında 12 adet tercih yapacağız. 26.07.2010 tarihinde 1.yerleştirme sonuçları www.oges.meb.gov.tr adresınde açıklanacakmış. 1.yerleştirmede yerleşemeyen arkadaşlarımız 2.kez tercih yapacaklarmış fakat 2.tercihde sadece 6 adet okul tercih etme hakkımız varmış .
- Tercihleri internetten yaptıktan sonra veli ile birlikte okula gidilerek okulun e-okul sisteminde onaylatılması gerekiyormuş.

Benim bildiklerim bunlar. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Msn Happy)

Siz yinede MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'nın sitesine girip basın açıklamasını okuyun .

Herpinize başarılar. Allah yardımcınız olsun Msn Happy)

[ Gözde ]
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hangi siteden tercih yapacağız yardım cı olun hangi site ve nasıl tercih yapacağız acill..!! Msn Sad(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tercihleri nerde yapıyoruz ????????
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
10 Temmuz 2010       Mesaj #20
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hangi siteden tercih yapacağız yardım cı olun hangi site ve nasıl tercih yapacağız acill..!! Msn Sad(

Alıntı

tercihleri nerde yapıyoruz ????????

Alıntı

Arkadaşlar bende liseye geçtim . Geçen yıl mezun olan arkadaşlarımda öğrendiğim kadarıyla öncelikle okula gidip kağıt almamız gerekiyormuş ; fakat ne kağıdı bilmiyorum . Okulunuz sizlere bilgi verecektir. Tercihleri internet aracılığıyla yapacakmışız. 09.07.2010-20.07.2010 tarihleri arasında 12 adet tercih yapacağız. 26.07.2010 tarihinde 1.yerleştirme sonuçları www.oges.meb.gov.tr adresınde açıklanacakmış. 1.yerleştirmede yerleşemeyen arkadaşlarımız 2.kez tercih yapacaklarmış fakat 2.tercihde sadece 6 adet okul tercih etme hakkımız varmış .
- Tercihleri internetten yaptıktan sonra veli ile birlikte okula gidilerek okulun e-okul sisteminde onaylatılması gerekiyormuş.

Benim bildiklerim bunlar. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Msn Happy)

Siz yinede MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'nın sitesine girip basın açıklamasını okuyun .

Herpinize başarılar. Allah yardımcınız olsun Msn Happy)

[ Gözde ]

Alıntı
CANDAN adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR BEN TERCİHLERİMİ YAPTIM.OKULUNUZA GİDİP ÖĞRETMENLERDEN YARDIM ALARAKDA YAPABİLİRSİNİZ.VEYA KENDİNİZ SAKİN SAKİN YAPMAK İSTERSENİZ ''OGES'' SİTESİNE GİRİP LİSELERE BAKABİLİRSİNİZ.BEN HEM ÖĞRETMENLERDEN YARDIM ALDIM HEM OGESE BAKTIM.SONUÇTA BİRKAÇ FİKİR ALMANIN FAYDASI VAR.BAŞARILARMsn Happy

.
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı