Arama

Sakalımın çıkması için ne yapabilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2014 Gösterim: 68.127 Cevap: 59
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
15 Kasım 2011       Mesaj #31
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
okan252525 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben 16 yaşındayım favorilerim kulak memesinin altına kadar çıkmaya başladı . Normalmi ilerde çıkarma sakalım diger yerlerdede sizce sakalı olanlar bilgilendirebilir mi sizde nasıl çıkmaya başladı ?

Çok normal görünüyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 15 yasındayım kesıyorm ama sakal da yok bıyıkta tuyde cıkmadı dada nasıl cıkarırım?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 17 Yaşındayım 6. sınıftan beri sarımsk soğan sürüorum yok 5. sınıftan beridir haftada 3 kez traş oluorum gine yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yaş 16 SAKALIM CIKMIYOR SARISINIM BELLI OLMUYOR YARDIM PLS::::::::::::::::::::
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
21 yaşındayım faullerimde ve çene altımda çıktı yanaklarımda çıkmadı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE ŞUNU SÖYLEMELİYİM Kİ SAKAL KONUSUNDA EN AZ SİZLER KADAR ARAŞTIRMA YAPTIM VE BİR ÇOK ŞEY OKUDUM, OKUDUKLARIMDAN ÖĞRENDİKLERİMİ DENEDİM.
SİZLERLE ÇOK CİDDİ BİR TECRÜBEMİ PAYLAŞICAM DİKKATLE OKUMANIZI TAVSİYE EDİYORUM.

ŞİMDİ SİZLER ETRAFINIZDAKİLERE BİLE BU DERDİNİZİ ANLATTIĞINIZDA SİZE KILDA KERAMET OLSA BİR TARAFLARINIZDA ÇIKMAZ DİYORLAR LAKİN ONLAR AYNA KARŞISINDA SAKALLARINI GÖRÜDÜKLERİNDEN SIKINTININ BOYUTUNU ANLAYAMAZLAR.
SİZLERİ ÇOK İYİ ANLAYARAK, BİR ÇOK ŞEY OKUDUĞUNUZU BİLEREK, SİZE GERÇEKTEN ÇOK İYİ BİR TAVSİYEDE BULUNUCAM.

ŞAKA DEĞİL, VEYA BİR FİRMA REKLAMIDA YAPMIYORUM LAKİN GERÇEKTEN İNANMAYARAK BAŞLASAMDA ŞUANDA KİRLİ BİR SAKALIM VAR.

ŞİMDİ LÜTFEN AVUCUNUZUN İÇİNE BAKIN, EVET EVET BAKIN.
BEN 22 YAŞINDAYIM VE 1 AY ÖNCESİNE KADAR BENİM TÜM SURATIM ÖYLEYDİ, AMA ŞİMDİ ETRAFTKİLER BİLE EKTİRDİMMİ DİYE SORUYORLAR.

BİR İLAÇ VAR
ADI MİNOXİDİL, ÖZELLİKLE İRAN MALI OLANI YANİ 25 TL FİYATIYLA SATILANI ALIN. ÇÜNKÜ ONU KULLANDIM ONU BİLİYORUM, AMA BİLDİĞİM KADARIYLA DİĞERLERİ DAHA PAHALI GEREKTE YOK ZATEN.
NEYSE BEN 2 KUTU BİTİRDİM AMA ŞİMDİ KİRLİ SAKAL SAHİBİYİM.

BU ANDAN İTİBAREN GERÇEKTEN HİÇBİR ŞEY OKUMAYIN, ARAŞTIRMAYIN, GİDİN VE ALIN BU İLACI. 1 AY SONRA GÖRECEKSİNİZ SAKALLARINIZ OLACAK.

İŞTE JİLET VURMUŞSUNDUR DA ÖYLE ÇIKMIŞSINDA DEMEYİN EMİN OLUN TAMAMEN BU İLAÇ SAYESİNDE ARTIK SAKALLARIM VAR.

İNŞALLAH SİZLERDE BENİM GİBİ ŞUANKİ BU SAKALLARA SAHİP OLURSUNUZ, ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN DİYORUM SİZLERE.
BAŞARILAR.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadasım Sarımsak süre süre hacı gibi oldu Msn Grin takmayın fazla sonra sakal cıkıncada onla ugras..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sakal çıkmıyo 33 yaşındayım utanıyorum 15 yaşındaki çocuk kadar sakalım var .s
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sakalınız cıkmasıysa sakın jılet vurmayın heryenızden kıllar cıkar burundan kulaktan anlından kıllar cıkar sakın jılet vurmayın sakalınız yoska
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
18 Ocak 2012       Mesaj #40
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Nasıl yapılır ve uygulanır?