Arama

Sakalımın çıkması için ne yapabilirim? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2014 Gösterim: 68.128 Cevap: 59
CeLebRindaL - avatarı
CeLebRindaL
VIP why did you go why
18 Ocak 2012       Mesaj #41
CeLebRindaL - avatarı
VIP why did you go why
Alıntı
Teamoore adlı kullanıcıdan alıntı

Nasıl yapılır ve uygulanır?

Genelde saç kırana yakalan erkekler bu uygulamayı yapıyor bol bol sarmısak yemek zorundasınız
aynı zamanda sarmısakları ezip sakalınızın çıkmadığı bölgeye sürmeniz gerekir tabi bu biraz can yakabilir
Sponsorlu Bağlantılar

ancak saç kırana yakalanmamış bir bölgede sarımsaktan medet umarak sakalın çıkmasını beklemek zaman kaybı olur .
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
O Kadar Kalabalik ki Yalnizligim..
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
21 Ocak 2012       Mesaj #42
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Benim öğrenmek istediğim sarımsaklı formül. Birseyler ile karıştırarak yapılan sıvı kıvamına gelmiş yüze sürülen bir formül vardı. TV'de ve radyoda duydum. Lakin tam yakalayamadim formülü. Bilen yazarsa sevinirim.

Sponsorlu Bağlantılar
Sakal artırmak için etkili olan bir formüll bu.
CeLebRindaL - avatarı
CeLebRindaL
VIP why did you go why
24 Ocak 2012       Mesaj #43
CeLebRindaL - avatarı
VIP why did you go why
Alıntı
Teamoore adlı kullanıcıdan alıntı

Benim öğrenmek istediğim sarımsaklı formül. Birseyler ile karıştırarak yapılan sıvı kıvamına gelmiş yüze sürülen bir formül vardı. TV'de ve radyoda duydum. Lakin tam yakalayamadim formülü. Bilen yazarsa sevinirim.

Sakal artırmak için etkili olan bir formüll bu.

Sakal çıkmamasının nedeni bölgesel ve hormonaldır
İnsanda sakal çıkmasını sağlayan hormon erkeklik hormonu dediğimiz testosteron hormonudur. İlk yapılacak şey bu hormonun tahlilini yapmaktır. Şayet eksikse bu hormon ilaçlarını vermektir.
Hormon tedavisi bir endokrinoloji uzmanı kontrolünde olmalıdır.

Bunun yanı sıra sarımsak kıl köklerinin yayılmasında etkili olduğu doğrudur. Fakat bunun sonucu hemen alınmaz. Ve herkeste faydalı olur mu bu da bilinmemektedir. Sarımsak özünün deri altına inebilmesi için iğneyle deri üzerine hafif batırılması gerekmektedir. En kesin yolu bir endokrinoloji uzmanına görünmektir

İnternetteki töntemlere meğilimli olmayınız sonuçları iyi olmaya bilir.
O Kadar Kalabalik ki Yalnizligim..
jomapel31 - avatarı
jomapel31
Ziyaretçi
31 Ocak 2012       Mesaj #44
jomapel31 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 16 yaşındayım 10.sınıfa gidiyorum bıyıklarım çok çıkıyor ama sakalım bir türlü çıkmıyor.aslında bir kaç tüy var ama ne yapsam bilemiyorum.lütfen bana yardım edin.şimdiden herkese teşekkürler.
sır - avatarı
sır
Ziyaretçi
31 Ocak 2012       Mesaj #45
sır - avatarı
Ziyaretçi
bence cıkmasına gerek yok askerde çok zorlanırsın ha kirli sakal karizma diyosun ama bosver daha ufaksın erkek
Msn Happy)
Brucc lee - avatarı
Brucc lee
Ziyaretçi
25 Şubat 2012       Mesaj #46
Brucc lee - avatarı
Ziyaretçi
16 yaşında sakkallarım çıkıyor yardım edin? ne yapmalıyım çıkmaması için Msn Cry
Brucc lee - avatarı
Brucc lee
Ziyaretçi
18 Mart 2012       Mesaj #47
Brucc lee - avatarı
Ziyaretçi
16 yaşındayım sakkallarım çıkıyor benden 1-2 yaş küçükler var onlarla sokakta top felan oyun oynasam yakışmaz bana onların abileri gibi dururum herkes derki eşşek kadar adam küçük çocuklarla top oynuyor veya başka oyun oynuyor der. Dışarı çıkmak bile istemiyorum yardım edin ne olur çıldırcam. Msn Sad Msn Cry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2012       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
o kadarda jilet vurdum yok arkadaş yine çıkmıyo anca ışıkla yakından bakınca görünüyo o da yüzümün sol tarafında tüy var ama sağ tarafında yok ne kadar kesemde sağ trafta çıkmıyooo Msn Grin yardımm
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
23 Nisan 2012       Mesaj #49
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

o kadarda jilet vurdum yok arkadaş yine çıkmıyo anca ışıkla yakından bakınca görünüyo o da yüzümün sol tarafında tüy var ama sağ tarafında yok ne kadar kesemde sağ trafta çıkmıyooo Msn Grin yardımm

Sağ taraf verimsiz kalmış, kocakarı yöntemi gibi görünse de sarımsak yağı sürmek iyi gelebilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2012       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
AĞA SAKAL ÇIKMAMASI MASTURBASYON YAPMANDAN KAYNAKLANIOR GÜNDE31 AZT VE SURATINA 1 AY JİLET VURMA ONDA SONRA SU RATINA SAMIRSAK SÜR GİNE 1 AY JİLET VURMA 1 AY SON RA BERBER GİTTİĞİNDE ZATEN SURATI ÇOKKK PİS TÜY LENECEK BERBERE Dİ ECEK SİN Kİ US TURAYLAN SURATIMI İYİCE TEMİZLE ONDAN SON AĞA SURATIN SAKAL