Arama

Facebook Mail'imi bilmiyorum, nasıl bulabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Aralık 2014 Gösterim: 24.834 Cevap: 36
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN FACEBOOK ŞİFREMİ UNUTTUM YARDIM EDİN
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar ben Büşra
Erkek arkadasım msn adresimin şifresini, gizli yanıtını, alternatf e-posta adresini kısacaası herşeyini değiştirdi ve söylemiyor. Facebook hesabım bu msn adresine kayıtlıydı. Şifre değiştirmek istediğmde msn adresime gidiyor mail. Ve malesef ben bu maili göremiyorum. !
Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl ulaşabilirim hesabıma?
Lütfen yardımcı olun. Ve bu baskasının hesabına ulasmaya calısıyor diye düşünmeyin. Eğer cidden yardımcı olacak biri olursa msn ve facebook hesabımdaki tüm kişisel bilgileri verebilirim.
asla_asla_deme - avatarı
asla_asla_deme
VIP Never Say Never Agaın
1 Ocak 2010       Mesaj #13
asla_asla_deme - avatarı
VIP Never Say Never Agaın
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Selamlar ben Büşra
Erkek arkadasım msn adresimin şifresini, gizli yanıtını, alternatf e-posta adresini kısacaası herşeyini değiştirdi ve söylemiyor. Facebook hesabım bu msn adresine kayıtlıydı. Şifre değiştirmek istediğmde msn adresime gidiyor mail. Ve malesef ben bu maili göremiyorum. !
Nasıl ulaşabilirim hesabıma?
Lütfen yardımcı olun. Ve bu baskasının hesabına ulasmaya calısıyor diye düşünmeyin. Eğer cidden yardımcı olacak biri olursa msn ve facebook hesabımdaki tüm kişisel bilgileri verebilirim.

Patneriniz Her Şeyi Değiştirdigi İçin Gerekli Mail Size Degil Patnerinize Gidiyor. Face Geri Almak İstiyorsanız? Face Yönetimine Sorunu'nuzla İlgi Anektod Yazınız.
Şeytan Yaşamak İçin Her Şeyi Yapar....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebookun şifresini unuttum nasıl açacağımı bilmiyorum.birşeyyazıp nasıl yapacağıma yardım edebilirmisiniz lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benm facebookumun kırılması gerek çünkü eski sevgilim şifresini değişirmiş ve benm adımdan iğrenç seyler yapıo lütfen yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben messenger adresimi unuttum şifrem aklımda ama messengerı hatırlayamıyorum haliyle iptalde edemiyorum yardım ederseniz sevinirim..Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sLm benım facebook kapatıldı ama msn adresini başka faceye kaydetcem olmuyo ne yapçam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
****** Y A R D I M ******

SELAM ARKADAŞLAR FACEBOOK UN YENİSİYİM E POSTA ADRESİMİ YALNIŞLIKLA DEĞİŞTİRDİM VE HATIRLIYAMIYORUM ARKADAŞIMIN PROFİLİNDEN BAKTIM E POSTAM GORUNMÜYOR ŞİFREMİ BİLİYORUM FAKAT E POSTAMI NASIL BULABİLİRİM LÜTFEN YARDIMEDİN

***** Y A R D I M ******

SELAM ARKADAŞLAR FACEBOOK UN YENİSİYİM E POSTA ADRESİMİ YALNIŞLIKLA DEĞİŞTİRDİM VE HATIRLIYAMIYORUM ARKADAŞIMIN PROFİLİNDEN BAKTIM E POSTAM GORUNMÜYOR ŞİFREMİ BİLİYORUM FAKAT E POSTAMI NASIL BULABİLİRİM LÜTFEN YARDIMEDİN
Son düzenleyen Misafir; 3 Temmuz 2010 10:44 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook sifremi unutdum nasıl degiştirebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook hesabım olan e postamı hatırlıyamıyorum ama şifrem aklımda yardımcı olurmusunuz