Arama

Haksız yere bir siteden yasaklandım, nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Ekim 2019 Gösterim: 44.724 Cevap: 194
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
26 Şubat 2011       Mesaj #101
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SABAH_A_KADAR adlı kullanıcıdan alıntı

SLM BU GÜZEL SAYFANIN GÜZEL İNSANLARI BENİM DERDİM KENDİNİ BİLMEYEN İNSANLARA OPLUK VERİP KENDİLERİNİ BİŞEY ZANNEDEN CAHİLLERE YETKİ VERİLMESİNDEN ŞİKAYETİM VAR BENİ HİÇBİR KUSURUM OLMADAN MASADAN ATIP SONRADA 6 SAAT GİRİŞİMİ YASAKLAMALARI SUÇSUZ YERE NEDENİ DE KISKANÇLIKTAN BAŞKA BİŞEY DEYİL KIZ UGRUNA KENDİLERİNİ BİŞEY ZANNEDEN İNSANLARA NEDEN BU YETKİ VERİLİYO ANLAM VEREMİYOM BU GÜZEL OYUN SAYFAMIZI KÖTÜLEMEKTEN BAŞKA BİŞEY YAPMIYORLAR LÜTFEN BÖYLE KENDİNİ BİLMEYENLERE CEZASINI BİLDİRİN ŞİKAYET KİŞİ KEKOM_2121 NİKLİ OP GEREGİNİ YAPILMASINI SİZİN O ŞEFKATLİ YÜREGİNİZE BIRAKIYOM SAYGILARIMLA ŞİKAYETİMİ ARZ EDERİM

Hangi sitede yasaklandıysanız o sitenin yönetimine mesaj yollayınız, nedenini sadece oradan öğrenebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
__okey avcısı_ - avatarı
__okey avcısı_
Ziyaretçi
16 Mart 2011       Mesaj #102
__okey avcısı_ - avatarı
Ziyaretçi
__okey avcısı_ niçkim salon 75 de banladi yürek yarali opumuz bana haksiz ban attı ltf gerekilernler yapilsın bir an önce bana s.a.s diye ayzan oldu ben yardima geldimde ban sebebi değil dediler benim yazdiğimin ban sebebi nasıl oluyor adalet yerıne bulsun ltf
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
16 Mart 2011       Mesaj #103
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
__okey avcısı_ adlı kullanıcıdan alıntı

__okey avcısı_ niçkim salon 75 de banladi yürek yarali opumuz bana haksiz ban attı ltf gerekilernler yapilsın bir an önce bana s.a.s diye ayzan oldu ben yardima geldimde ban sebebi değil dediler benim yazdiğimin ban sebebi nasıl oluyor adalet yerıne bulsun ltf

Hangi sitede yasaklandıysanız o sitenin yönetimine mesaj yollayınız, nedenini sadece oradan öğrenebilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2011       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam 288 gün bilgisarıma konuşma cezası vermışler suresi dolmadan başka likle ceza vermışler neden aceba

selam benım bilgisarıma sürekli ceza veriyorlar neden aceba tam 4 aydır süresi dalmadan başka bir lik le
ceza geliyor mesele 18 04 2011 yasakı yeliyor 36hayat69 likle veriyor süresi dolmadan başka bir likle ceza veryorlar yaani bilgisara girmediğım halde ceza veriyorlar ceza olduğu alde nasıl oliyorki yasak geliyor

en son 288 saat konuşma cezası vermışler ilk öz piranli
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
27 Nisan 2011       Mesaj #105
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

selam 288 gün bilgisarıma konuşma cezası vermışler suresi dolmadan başka likle ceza vermışler neden aceba

selam benım bilgisarıma sürekli ceza veriyorlar neden aceba tam 4 aydır süresi dalmadan başka bir lik le
ceza geliyor mesele 18 04 2011 yasakı yeliyor 36hayat69 likle veriyor süresi dolmadan başka bir likle ceza veryorlar yaani bilgisara girmediğım halde ceza veriyorlar ceza olduğu alde nasıl oliyorki yasak geliyor

en son 288 saat konuşma cezası vermışler ilk öz piranli

heso.2121 - avatarı
heso.2121
Ziyaretçi
27 Nisan 2011       Mesaj #106
heso.2121 - avatarı
Ziyaretçi
selam haakarim benım bilgisarım surekli ceza veriyorlar hak etmedığım halde ceza geliyor bu sorun 4 aydır devam ediyor mesele ceza bitmeden bir daha ceza geliyor benım bildığım kaderile bir lik küfür etmese yasak vermezle çünki benım bilgisarım ev dedır bende başkasi girmiyor sadece ben giriyorum birde suresi dolmadan cezayi uzatiyorlar başşka liklerle mesele 288 saat konuşma cezası veren kişi suresi dolmadan başka likle ceza geliyoe neden aceba şuandade 01 05 2011 lik öz piranli ceza gelmış yapan kışi kasten yapılmış cunki hak etmemışem suresi dalmamışki konuşma cezası vermışler nasıl oliyorki op ceza vermış zaten bu lik tanımiyorum birde bilgisarıma ceza verdığı zaman hiç girmedımığ zaman güne ceza almıştım bir ara internet bir ay yokken cezalar devam ediyorlan yanlız benım likim ceza gelmiyor yanlız bilgisarıma geliyor bu sorunu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam po sorum cevabıni alamadım 2 saat yazmıştım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu ne ya bak oynamadan bir gün dahaa ceza verdiler şimdide başka bir likle ceza geldi ne yaptımki aceba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #109
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam bir sorum var arkadaşlar lutfen benım sorum cok cididır bakın ben hak etmedığım için bana yardım ci olsanız cok iyi olur benım bilgisarım surekli ceza aliyorum bakın 4 aydır sorunlar bitmiyor neden desen şimdi 18 04 2011 konuşma cezası almıştım lik 36hayat69 tamamı son gün 30 4 2011 suresi bitiyordu suresi bitmeden bu sefer lik öz piranli tarih 01 05 2011 bilgisare ceza geliyor akşamda beri şikayet ediyorum fayda vermezken heyaldebiti likle ceza gelmiş tarih 05 02 2011 neden aceba artık bıktım 4 aydır neden buyle yapiyorlar yardım salona başka bilgisarda giriyorum diyorlarki sen küfür etmışsın pes doğrusu ceza bitmeden tanımadığım liklerle benim bilgisarıma ceza veriyorla bakın şım di hiç bilgisarıma oyun a girmeden 1 gün daha ceza geldi buna bir cüzum bulsanız iyi olur bakın şimdi yardım salona girsem diyeceklerki sen bu likle küfür etmışsın halbuki saat 8den beri yardım salona şikayetimi süyledım benım bilgisarım ceza almış gerekeni yepın dedım şimdi nerde cıkti bu lik ve bu lik ceza yemış tşekur ederım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam benım bilgisarım 4 aydır ceza ustunde ceza geliyor bakın 288 saaat konuşma cezası gelmışti süre dolmamışti bu sefer bilgisarıma tekra ceza geldi bu sefer oynama cezası geldi bu sefer lik öz piranli buda bitmedi bu sefer lik heyaldi-bitti like ceza geldi yani 288 saat konuşma cezası bitmeden 2 ceza daha geldi bilgisara girmeden ceza geliyorsa buna haksıs ediyorla san ki otomotikr bağlamışler gerekeni yapın