Arama

Sayfa görüntülenemiyor sorunu bilgisayar mı yoksa internet kaynaklı mıdır? - Sayfa 3

Güncelleme: 13 Temmuz 2015 Gösterim: 36.520 Cevap: 30
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya bendede aynı sorun var net var hatta internete bağlı 3 4 kişi var onlarda net var bende yok kaç gündür uğraşıyorum çözemedim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sadece facebook'a girilmiyor.googleye giriliyorr Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bosverin face i Msn Grin ben de bi program indirmeye kalktıgımda indir butonuna bastıktan sonra sayfa görüntülenemiyor. Bütün tarayıcıları denedim mozilla zaman aşımı diyor, google chrome blocked page diyor ya cok muzdaribim bu dertten Msn Confused bi çözüm bulabilirsenz cok mutlu olacamMsn Happy
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
5 Eylül 2011       Mesaj #24
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya bosverin face i Msn Grin ben de bi program indirmeye kalktıgımda indir butonuna bastıktan sonra sayfa görüntülenemiyor. Bütün tarayıcıları denedim mozilla zaman aşımı diyor, google chrome blocked page diyor ya cok muzdaribim bu dertten Msn Confused bi çözüm bulabilirsenz cok mutlu olacamMsn Happy

İnternet bağlantınızla alakalı bir durum gibi görünüyor.Bağlantı hızı yavaş olduğunda zaman aşımı hatası verir.
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yardım edin Allah rızası için bil. açılmıo yani face
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR AYNI HATA BNDEDE VAR GOOLEYE FACEBOOK YAZIYORUM VE ANNDA CIKIYOR TIKLADIĞIM ZAMAN BİRAZ BEKLİYORUM VE SAYFA GÖRÜNTÜLENMİYOR HATASI ÇIKIYO VE YENİDEN YÜKLE BUTONUNA TIKLIYORUM TEKRAR AYNI HATAYI ALIYORUM NE YAPMM LAZIM?
gözdem - avatarı
gözdem
Ziyaretçi
20 Eylül 2012       Mesaj #27
gözdem - avatarı
Ziyaretçi
internette
ARCOLİON - avatarı
ARCOLİON
Ziyaretçi
8 Nisan 2013       Mesaj #28
ARCOLİON - avatarı
Ziyaretçi
BİLGİSAYARINIZ TARİHİ YANLIŞ OLDUĞU İÇİN İNTERNET EXPLORERDE SERTFİKA HATASI ALIRSINIZ BİLGİSAYARIN TARİHİNİ GÜNCEL TARİH YAPARSANIZ SİTEYE GİREBİLİRSİNİZ...
esranur - avatarı
esranur
Ziyaretçi
8 Nisan 2013       Mesaj #29
esranur - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
dreamlord2694 adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayardamı nettemi değişik bir sorun var
bazen internet explorerdan girdiğimde google a giriyorum (ztn açılış sayfası direk o açılıyor) sonra aradığım şeyi yazıyorum sonuç listeside gayet hızlı ve düzgün sonra sonuçlardan birine ve ya diğerlediğime tıkladığımda direk anında sayfa goruntulenemiyor diyor
LUTFEN ACİL YARDIMCI OLUN

Bağlantı sorunlarını tanımla ya tıkla ordanda sorun gidericiyi kapat de sorun çözülüyor benimkisinde Msn Happy
ejder lordu42 - avatarı
ejder lordu42
Ziyaretçi
8 Nisan 2013       Mesaj #30
ejder lordu42 - avatarı
Ziyaretçi
Sorun internettedir kesin bence mozilla indirmelisin...