Arama

Bilgisayar açıldıktan hemen sonra kapanıyor, nedeni ne olabilir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2012 Gösterim: 29.461 Cevap: 39
xxyzff09 - avatarı
xxyzff09
Ziyaretçi
25 Mayıs 2010       Mesaj #21
xxyzff09 - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarım kapanmıyor.başlat-kapat diyorum hiç bir tepki yok.yeniden başlat dediğimdede aynısı geçerli.aranızda bilgisayardan daha iyi anlayanlar vardır.çözelim şu iş lütfen.
NOT*regedit ayarlarını düzelttim fakat hala aynı.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarım açıldığı anda kapanıyor yada açıldıktan bir kaç dakka sonra kapanıyor resim yüklenmiyor videolar cd ler kısacası herşeyim de içinden silinmiş yeniden resim yüklemeye çalıştım ama olmuyor..... şimdiden teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Exses - avatarı
Exses
Ziyaretçi
9 Aralık 2010       Mesaj #23
Exses - avatarı
Ziyaretçi
Msn Thinking
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bilgisayarın power basıyom acılıyo hemen 3 sn sonra kendılıgınden kapanyo nedenı ne olabılır
muberra - avatarı
muberra
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #25
muberra - avatarı
Ziyaretçi
BİLGİSAYARIMDA OTURUM AÇARKEN NT AUTHORITY/SYSTEM Hatası veriyor ve 60 saniye sonra otomatik oturum kapanıyor. başlat çalıştırdan CMD yapıp shutdown -a yaparak kapanmayı kurtarıyorum.Ancak her oturum açılışında aynı problem oluşuyor.Sistem geri yükleme,sasser virüs programı çalıştırma hepsini yaptım fayda etmedi.Yardım edin lütfen..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisyarı açıyorum herhangi bir siteye falan giriyorum , 10-15 dakika sonra bilgisayar kapanıyor şu yazı çıkıyor . ---> http://img820.imageshack.us/img820/9123/dscn2408x.jpg

Bende reset atmak zorunda kaldım PC'ye birdaha olmaz diye düşündüm ama her seferinde çıkıyor bilgisayardan iyi anlayan biri var mı ? Yardım edin . Msn Sad

Bilgisayar : Windows 7 .
furkan çiçek - avatarı
furkan çiçek
Ziyaretçi
12 Temmuz 2011       Mesaj #27
furkan çiçek - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım açıyorum bi 1 saat 30 dk kalıyor kapanıyor neyaptıysam boş yine dediler hardisk tendir hardisk ten deilmiş dediler format format atım dediler hafızasındandır hafızasından deilmişacaba neydendir neolur yardımcı olun bna yhaw
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ağustos 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim laptop'um var arkadaşlar onu yanlışlıkla elimden düşürdüm bilgisayarı açtım açıldıktan bir süre sonra tekrar kapanıyor ne yapmalıyım?
Amanda_Evert - avatarı
Amanda_Evert
Ziyaretçi
10 Ağustos 2011       Mesaj #29
Amanda_Evert - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sameta adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarım açılıp hemen kapanıyor ne yapmalıyım

pc eğr skiyse veya çok fazla şey yüklüyse buna benzer seyler olabilir .
1. neden :bilgisayrın eski olmasıdır.
2. neden:çok fazla şeeyin yüklü olması.
3. neden:bilgisayır açıldığı an donması.

çözümleri: eğer pc arada sırada açılıyorsa windowsu baştan başlatın. uzun süre bekleyin (belki açılabilir.)
Son düzenleyen BrookLyn; 10 Ağustos 2011 14:03 Sebep: Site dışı yönlendirme yapmayınız.
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011       Mesaj #30
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Benim laptop'um var arkadaşlar onu yanlışlıkla elimden düşürdüm bilgisayarı açtım açıldıktan bir süre sonra tekrar kapanıyor ne yapmalıyım?

Büyük ihtimal; Bilgisayarınızın fan'ının çalıştığına emin olun öncelikle. Düşmeye dayalı olarak fan'ı çıkmış, kırılmış yada yerinden oynamış olabilir. Fan soğutmadığından dolayı'da cihazınız ısınıp kapanır.

Düşük ihtimal; Bilgisayarınızın anakartı zarar görmüş olabilir, entegre patlamış olabilir, anakart çatlamış olabilir.

Bilgisayarınızın garantisi var ise hiç bir yere göstermeden direk servisine götürün, düşürdüğünüzü söylemeyin.