Arama

Samsung E250 model telefonun ekran problemi neden olabilir? - Sayfa 2

Güncelleme: 22 Ekim 2012 Gösterim: 15.406 Cevap: 21
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bnde samsung e250i var. yanlışlıkla yere düşürdüm acılmıyor ama telefon acılıyor ekran yok simsiyah nolmuş olabilir YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM görüşmek üzere
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim samsung d 900i telefonum var ve ekran menüyü falan fezerken çizgi çizgi oluyor hiç birşey görümüyor ve donuyor ama oyun oynarken hiç böyle olmuyor acaba telefonumumun filmi mi bitti neoldu anlamadım. yardım edin. telefon filmi alacam ama telefon filmide bir süre sonra bozuluyor. LÜTFEN TELEFONCULAR YARDIM!!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafircocuk - avatarı
Misafircocuk
Ziyaretçi
9 Ocak 2011       Mesaj #13
Misafircocuk - avatarı
Ziyaretçi
samsung d 880 kullanıyorum daha 1 sene oldu ama son bir haftadır. ekran önce beyaz bir ışıklar kaplanıyordu. arama yapınca karşı tarafın hiç sesi gelmiyor. ve şimdide telefon açık olduğu halde ekran siyah ve hiç bişey göremiyorum. düşünceleriniz nedir?

abi aynı sorundan bende de var kafayı yiyecem küfür kıyametim şu an
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim SGH-E250 WAR AMA FOTOLARI ÇİZGİ ÇİZGİ GÖSTERİYOR SORUN NEDİR ACABA?
ilknurr - avatarı
ilknurr
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #15
ilknurr - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar benimde telefonum yere düştü aynısı arkadaşımdada oldu samsun e250 bnmde tel yere düştü sonra baktığımda açmaya çalıştım ve açlıyor ama ekran beyaz oluyor çözümü var bunun babama verdim telefonu telefoncuya götürdü 15 tl ye ekran flimini değiştirdi ve çok qüzel oldu hiç bir sorunu yok şimdi kısacası 15 tl ye ekran flimini değiştirin ..Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende bir samsung e250 var ekranı beyaz oluyor filimi değiştirdım olmadı bu needen olmadı bir çozum arıyorum yardımcı oluırsanız sevınırım..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende bir samsung e250 var ekranı beyaz oluyor 54 tane filimin değiştirdım olmadı bunun needen olmadı bir çozum arıyorum yardımcı oluırsanız sevınırım..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR BENDE S3800 VAR.HIC BIR SORUNU AMA ARAMA YAPARKEN EKRAN ISIGI KARARIYO VE TUSLARA BASAMIYROUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim telefonumun ekranı beyaz arada rengarenk oluyo ben ne yapabilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bunun sebebi telefonun ekran flimn çökmesi bndede oldu 15-20 tl ye flimni takıyolatMsn Grin