Arama

Çukurova Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünde İngilizce hazırlık kaldırıldı mı?

Güncelleme: 22 Mart 2010 Gösterim: 2.777 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çukurova üniversitesi besyo spor yöneticiliği bölümünde 1 yıl hazırlık ingilizce kaldırıldı mı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar çukurova spor yöneticiliğinde hazırlık sınıfı kaldırılacak diye bir duyum var bu konuda bilgisi olan var mı
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #3
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar çukurova spor yöneticiliğinde hazırlık sınıfı kaldırılacak diye bir duyum var bu konuda bilgisi olan var mı

Herhangi bir bildirim yer almıyor.
Spor Yöneticiliği Bölümü
Günümüzde, sporun yaygınlaşması, çeşitli alanlarda kullanılması ve uluslar arası boyutuyla spor yönetimi daha önemli bir kavram olmuştur. Yönetim alanına artarak duyulan ihtiyaç gelecekte büyük bir iş kolunu da beraberinde getirecektir.
İyi bir yönetimle, spordaki başarının ve kalitenin artacağının farkında olan Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 2004 yılında spor yöneticiliği bölümünü kurarak eğitim ve öğretime başlamıştır.1 yıllık zorunlu İngilizce hazırlık eğitimi ile ülkemizin ve dünyamızın gelişmekte olan spor alanına kaliteli ve çağdaş düzeyde öğrenci yetiştirmektedir.
kaynak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet arkadaşlar kaldırıldı bn 4 sınıf öğrencisiyim spor yöneticiliği
tek tanem - avatarı
tek tanem
Ziyaretçi
22 Mart 2010       Mesaj #5
tek tanem - avatarı
Ziyaretçi
bu sene çukurova üniv. spor yöneticiligi bölümüne kaç puanla alıyorlar yardımcı olursanız sevinirim lütfen