Arama

Başta çıkan kızarıklık için ne yapmalıyız?

Güncelleme: 16 Haziran 2012 Gösterim: 4.176 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi geceler sorum şu;temmuz 2008 de yeğenim dünyaya geldiğinde başının sağ tarafında toplu iğne başı kadar kızarıklık vardı yaklaşık bir ay içerinde bu kızarıklığın üstüne doğru sarı renk almaya başladı yani dağılmaya başladı. bu kırmızı nokta koyu kahve renk alarak oval bir ben şeklini aldı ve şuan büyüklüğü yaklaşık olarak 1.5-2 cm çapında şekil olarak oval renk koyu kahve tonunda ve ben'in alt kısmı deriden ayrı gibi duruyo ara ara çocuk kaşıyo ve kaşımasından dolayı da benin üzerindeki deri beyazlıyoo bir kaç kez doktora gittiğimizde ölçüşsünü aldılar kaşınırsa getirin demişlerdi ama kesin bişey söylememişlerdi...bu durumda bu ben ciddi bir şeymi ve ne yapmamız gerek yardımcı olursanız çok
sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
30 Ağustos 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

iyi geceler sorum şu;temmuz 2008 de yeğenim dünyaya geldiğinde başının sağ tarafında toplu iğne başı kadar kızarıklık vardı yaklaşık bir ay içerinde bu kızarıklığın üstüne doğru sarı renk almaya başladı yani dağılmaya başladı. bu kırmızı nokta koyu kahve renk alarak oval bir ben şeklini aldı ve şuan büyüklüğü yaklaşık olarak 1.5-2 cm çapında şekil olarak oval renk koyu kahve tonunda ve ben'in alt kısmı deriden ayrı gibi duruyo ara ara çocuk kaşıyo ve kaşımasından dolayı da benin üzerindeki deri beyazlıyoo bir kaç kez doktora gittiğimizde ölçüşsünü aldılar kaşınırsa getirin demişlerdi ama kesin bişey söylememişlerdi...bu durumda bu ben ciddi bir şeymi ve ne yapmamız gerek yardımcı olursanız çok
sevinirim

Geçmiş olsun, ancak burdan herhangi bir yönlendirme yapmamız mümkün değil.Üniversite yada araştırma hastanelerine gitmenizi tavsiye ederim.Daha geniş bir incelemenin ardından tanı konulması ve hastatnın acil şifa bulmasını dilerim.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne yapmalyızzz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben izmirddeki ünlü bir doktora gittim ve bana 2 şampuan ve 2 tanede ilaç verdi ilk başta tamamen ortadan kalktı ama sonra baharat tüketmeye başlayınca gene çıktılar baharatı vee acıyı kesmeyi deneyin