Arama

Web filtre programı nasıl kaldırılır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Eylül 2013 Gösterim: 61.816 Cevap: 23
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
filtreyi kaldırınnn
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar çok saçma önerileriniz var. WEB FİLTER genellikle iş yerlerinde belediyede şirketlerdee ana bilgisayardan ağa koyulan bir filtredir. bende batman belediyesinde stajerim. twitter ve haberlerden başka herhangi bir siteye giremiyordum Msn Happy . ben yönetici asistanlığı okudum. yönetici asistanı demek asla pes etmemek demektir Msn Grin. çözümünü buldum tabi Msn Grin. hükümet filter koysa işe yaramaz bende :d. nasıl mı yapılır anlatayım :d
1-) Benim kullandığım PC Win7 olduğu için sadece bu yolu biliyorum. önce Ağ ve paylaşım merkezi'ni açıyoruz
Sponsorlu Bağlantılar
2-) açtığımızda ağ seçeneklerinden biri çıkacak ve eminim ki bu İŞ AĞI olacaktır. (EV AĞI, İŞ AĞI, ORTAK AĞ diye secenekler vardır)
3-) İş ağı'nı tıklayıp Ev ağı ya da ortak Ağ yapıyoruz. sorun burda bitmiştir Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar daha kısa yolu var banada bir arkadaş söledi şifrenizi unuttuysanız veya bilmiyorsanız silecekseniz şifre yerine ''' Eax''' yazın oluyor...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2013       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocam öncelikle paylaşımınız için çok teşekkür ederim.
Ben program files giriyorum lakın bulamıyorum başka bir isimle kaydedilmiş olabilirmi sizce yardımcı olabilirmisiniz . sorunum internet filtreli youtube oyun vs vs film izliyemiyorum tüm programları denedim olmadı dns ayarlarını bile değiştiremiyorum.