Arama

Sanalika, Metin 2 gibi online oyunlar kotayı doldurur mu? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Eylül 2014 Gösterim: 15.408 Cevap: 50
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
metin2 kota doldurmazzz.video falan izlionuz sonra m2 oynadım die kota doldu dionuz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar aylık 30 tl ödüyorum ve hep 2 saat mt2 oynuyorum kotayı etkiemiyr ama aşırıya kaçmassan 5 saati veya 4 saati geçerse çook etkiler normal süre 2saat
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya yok kardeşim he doldurursada 40 tl falan eğer ki yeni almışsanız interneti ozaman kaydolma parasımı ne geliyo 75 tk geldi bize ilk fatura 3-4 saat oynarsan oda 40 tl ama herzaman oynama 2 gündebir falan yada günde 2 saat bende oynuyorum pvp-tr birinden sıkılıyom ötekine geçiyom Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sınırlı net kullanımında kota sınırınızı asan hersey kotayı doldurrur o nedenle sınırsız tarıfe ıle bu tur oyunları oynayın ıyı gunler dılerım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abi ne olur söleyin kotamın sınırı 6gb metin2 yi haftada 5 gün oynadım 4 saat boyunca hemde 4 hafta boyunca 5günü 4 saat oynadım bişi olmaz demi abi ne olur söle babamların parası gitmesin diye hereşyi kısıtladım Msn Sad((((((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar şimdi biz metin iki yükledik 30 lira 50 lira oldu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha beyler ben şimdi 30 TL ödüyoruum ama ben nerdeyse 6 aydır metin2 oynamıyorum sonrada zaten internet kapandı şuan metin2 indiriyorum ay sonunda kotayı aşarmı bir bigi verin yha 4GB kota hiç bir tarafıma yetmiyor yha Msn Confused zaten 56 TL gelincede kızıyorlar Msn Confused yardım edin metin2 ne kadar kota doldurur ACİLLLLLLL!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaşlar mt 2 kota doldurmuyor. Sen günde 2.30 saat oyna ama dolmaz. Sadece video vb. izLeme yeTeR.
me_myself - avatarı
me_myself
Ziyaretçi
12 Mayıs 2011       Mesaj #29
me_myself - avatarı
Ziyaretçi
Size tek önerim grafik kaliteleri yüksek olan oyunları oynamamanız.Bu tür oyunlar kotayı çok fazla etkiler.yok,ben oynayacağım diyorsanız sınızsız internet almanız en iyi çözüm olacaktır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
metin2-wolteam-sanalika ve online bütün oyunlar kota doldurur