Arama

ÖSS sonuç bilgisindeki 0,3 AÖBP okul puanı mı yoksa okul puanına eklenmiş hali midir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Mayıs 2012 Gösterim: 13.703 Cevap: 17
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ygs sınavınada lys yede okul puanı ekleniyor.lys ye girdikten sonra sonuçlar açıklanırken ygs puanınada o zman okul puanı eklenecektir.Ygs sonuçlarımızda sadece sınaw puanı werilecektir.okul puanıda okul birincsine göre düzenleniyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
140 BARAJINI GEÇERSEK OKUL PUANIDA EKLENİYOR MU
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaşlar bu lys sonuçları okuldan eklenmiş puanla birlikte olanmı yoksa o gösterilen puana okul puanı eklenckmi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum.meslek lisesi mezunuyum ve şuanda sonuc belgemde obp=268 aobp sözel =305 yerleştirmede hangi puan kullanılıcak ? puanım 265 dıye dusunuyorum ama alan içi puanım gözükmüyor yani tercih sırasında bir puan eklenicek mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meslek lisesi bilgisayar bölümü son sınıf öğrencisiyim.Kenidi bölümüm yani ygs1 de bana kaç puan gelebilir ve ek puanlar ne zaman ekleniyor..Diploma puanım şimdilik 72 lerde...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayısal puanım 170 diğer puanlarım 210 barajı geçmiş oluyormuyum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdslar ben yardmlarınızı bklıorm bı sorm olcak şmdı bu bnm ıkıncı girisim olcak snva sadece ygs ye grmyı ıkı yllkları terch edcm ygs snvdn aldgm puanın ustune dıploma notm eklncek mı ? cevplrnz ıcın tskkrler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şimdi ben internette hesaplama yaptım ygs 315 aldım lys de ise ortalama bunu yaparım dedim puanım yaklaşk 315 geldi okuldan diploma notum 79 bunun üzerine okul puanı damı eklnicek eklenirse ne kadar eklencek