Arama

MSN bilgisayarda yüklü olmadığı halde 'Program mevcut' sorununun nedeni nedir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Ekim 2012 Gösterim: 39.565 Cevap: 45
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
22 Mayıs 2010       Mesaj #31
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadslar tarattım buldu ama diskten okun muyor dio help plaseee

Neyi Nasıl Tarattın ? Diskten Okunmuyor Dediğine Göre Nerde Hata Veriyor ? Biraz Bilgi Verin.
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkdaşLar bendede aynı probLem var ama haLa bi çözüm buLmuş değiLm Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
aysequlll - avatarı
aysequlll
Ziyaretçi
1 Temmuz 2010       Mesaj #33
aysequlll - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
KaNKaWaReZ adlı kullanıcıdan alıntı

Aşağıdaki Linki İnceleyin.

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Windows Installer CleanUp Utility

Temizlik İşlemi Yaptıktan Sonra Bilgisayarınızı Yeniden Başlatmayı Unutmayınız..

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726)

ya ben bunların hepsini yaptım ama sorun ortadan kalkmadı kalktı gibi gözüktü ama olmamıs. yardım edin lütfen.
njklmn - avatarı
njklmn
Ziyaretçi
5 Temmuz 2010       Mesaj #34
njklmn - avatarı
Ziyaretçi
of bendede aynı sorun var knight onlinede msn koxp kurucam kuramıorum canım sıkkın başka programda her zaman üstde yapamıyomuyuz
efe_09 - avatarı
efe_09
Ziyaretçi
4 Ağustos 2010       Mesaj #35
efe_09 - avatarı
Ziyaretçi
windows live messenger pc de yok baslat bolumunden tum dosya klasör araması yaptım Windows Installer CleanUp Utility bu programı denedım pc de herseyı bütün dosya ve klasörleri aradım denetım masasındada yok ama yıne oyleyken kavo virüs tarama da yaptım gizli dosya bulma programı kullandım yınede sorunu cozemedim saat ve tarih güncelleme herseyi denedım olmuyor yardımınızı beklıyorum sızden bu sorunu cozemeyince amsn yükledim suan onu kullanıyorum ve baslat/calıstır/msnmsgr yapıncada windows tarafından bulunamıyor uyarısı alıyorum ve ara bolumude bulamıyor sıtenızdekı bu adresden kurmayı denedım yıne aynı sorunla karsılastım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar sızın Sorununuzu cok kolay anlatayım bendede aynı sorun wardı ama gozden kacırdıgım bısey war cozdum..

arkadaslar sımdı denetim masası program ekle ve kaldırdan buyuk ıhtımal sadece wındows lıve messengerı kaldırıyorsunuz ıste oyle degıl orda wındows lıve parçalar dıe bı klasor war onu kaldırdıgınızda cozuluyor olay aynı sorun bendede wardı boyle cozdum saygılar..
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
19 Ağustos 2010       Mesaj #37
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
njklmn adlı kullanıcıdan alıntı

of bendede aynı sorun var knight onlinede msn koxp kurucam kuramıorum canım sıkkın başka programda her zaman üstde yapamıyomuyuz

Alıntı
efe_09 adlı kullanıcıdan alıntı

windows live messenger pc de yok baslat bolumunden tum dosya klasör araması yaptım Windows Installer CleanUp Utility bu programı denedım pc de herseyı bütün dosya ve klasörleri aradım denetım masasındada yok ama yıne oyleyken kavo virüs tarama da yaptım gizli dosya bulma programı kullandım yınede sorunu cozemedim saat ve tarih güncelleme herseyi denedım olmuyor yardımınızı beklıyorum sızden bu sorunu cozemeyince amsn yükledim suan onu kullanıyorum ve baslat/calıstır/msnmsgr yapıncada windows tarafından bulunamıyor uyarısı alıyorum ve ara bolumude bulamıyor sıtenızdekı bu adresden kurmayı denedım yıne aynı sorunla karsılastım

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar sızın Sorununuzu cok kolay anlatayım bendede aynı sorun wardı ama gozden kacırdıgım bısey war cozdum..

arkadaslar sımdı denetim masası program ekle ve kaldırdan buyuk ıhtımal sadece wındows lıve messengerı kaldırıyorsunuz ıste oyle degıl orda wındows lıve parçalar dıe bı klasor war onu kaldırdıgınızda cozuluyor olay aynı sorun bendede wardı boyle cozdum saygılar..

Aşağıdaki Linki İnceleyin.

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Windows Installer CleanUp Utility

Temizlik İşlemi Yaptıktan Sonra Bilgisayarınızı Yeniden Başlatmayı Unutmayınız..

https://www.msxlabs.org/forum/son-hab...089-726-a.html
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bunu yüklediğimde hata veriyor karşıdan yüklenemedi diyor =(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadşlar aynı sorun bendede vardı.sorunu az önce çözdüm.çözüm şöyle: zapmessenger programını indirip çalıştırın.daha sonra messengerı tekrar yükleyin.bu kadar basit.kolay gelsin
Üye Olmayan - avatarı
Üye Olmayan
Ziyaretçi
8 Aralık 2010       Mesaj #40
Üye Olmayan - avatarı
Ziyaretçi
* Başlat > Çalıştır > appwiz.cpl yazıp Tamam'a tıklayın.
* Açılan listede Windows Live Messenger'ı bulup Kaldır tuşuna tıklayın.

Geçici dosya ve klasörleri silin.

* Başlat > Çalıştır > cleanmgr yazıp Tamam'a tıklayın.
* C: sürücüsünü seçip Tamam'a tıklayın. İşlem birkaç dakika sürebilir, bekleyin.
* Disk Temizleme ekranında 'Karşıdan Yüklenen Program Dosyaları, Geçici Internet Dosyaları, Geçici Dosyalar, Geçici Çevrimdışı Dosyalar ve Çevrimdışı Dosyalar' seçeneklerini işaretleyin ve iki kez Tamam tuşuna tıklayın.

Windows Live Messenger'a ait olan önbellek dosyalarını silin.

* Başlat > Çalıştır > cmd yazıp Tamam'a tıklayın.
* Sırasıyla aşağıdaki komutları uygulayın:

1. del "%USERPROFILE%\Application Data\Microsoft\IdentityCRL"
2. del "%ALLUSERSPROFILE%\Application Data\Microsoft\IdentityCRL"
3. del "%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts"<>
4. del "%USERPROFILE%\Contacts"
bunu yap belki olur.