Arama

Garantili bilgisayara format atsam garanti kapsamından çıkar mı?

Güncelleme: 25 Ocak 2014 Gösterim: 14.826 Cevap: 7
savas5454 - avatarı
savas5454
Ziyaretçi
28 Eylül 2009       Mesaj #1
savas5454 - avatarı
Ziyaretçi
Garantili bilgisayara format atsam garantiden çıkarmı?

Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar ben yeni aldığım PC me format atıcam ama garantiden çıkarmı çıkmazmı onu bilmiyorum. Eğer çıkmıyorsa format atıcam

bilgisi olan arkadaşlar yardım etsin Lütfen ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yazılım değişiklileri garanti kapsamdında kabul edilmediği için garanti dışı kalmazsınız.
Ancak bilgisayarınızın içini açıp yetkisiz bir müdahalede bulunursanız garanti dışı kalacaksınız.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
başıma geldi çıkıyo sisteme yapılan müdahaleleri garanti karşılamıyo onun haricinde tüm garantilerden yararlanabilirsin yani sana bilgisayarının orjinal cd sini diyecekler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum. W7 Home Basic'i, W7 Ultimate'e çevireceğim. İnşallah garantide bir sorun çıkmaz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence kendin atma aldıgında uyarıyolar zaten sakın baska orjinal olmayan CD lerden format atmayın die eger aldıgın yeri ararsan onlar seni yönlendirir .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet garantiden çıkıyo verilen cd yi yani orjinal cd bir sor yapımcıya (www.casper bilgisayar.exe)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar win 7 starteri win 7 ultimateye çevirdim bunun garantiyle alakası yok garanti bizim zevkmize karışamaz ama sen gdip kasanın içindeki parçaları deiştirirsen klır garanti sadece bilgisayarda bozuk parçalrı tamir eder benm başıma geldi sordm garanti dşı kalmıyr hatta pc yi aldğım yerin teknik servislerine gtürdm format için 30 tl para aldılar garanti dşı kalıyr diee
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba , kısa bir süre önce pc aldım.Win 8 di bilgisayarım , yeni olunca içinde program falan hiç bir şey yoktu.Ben de bir kaç program yükletmek için bilgisayarcıya götürdüm orda win8 yi silip win7 yüklersek daha rahat edeceğimi siylediler bende kabul ettim.Şimdi asıl sorum BU DURUM PC Yİ GARANTİDEN ÇIKARIR MI ? Msn Sad