Arama

Bilgisayarımda oyun ve film açılmıyor, ne yapmalıyım? - Sayfa 2

Güncelleme: 8 Ağustos 2014 Gösterim: 12.418 Cevap: 19
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
neden bilgisayarımda oyun açılmıyor acaba programlarımı eksik programlarını bana söyleyecek biri varmı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarımda oyun ve video siteleri açılmıyor ne yapmam gerekiyor daha fazla ayrıntı istiyorum

kardeş sende flash player yok flash player yukle ..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımda önce fifa08 açılıyordu ama şimdi açılmıyor pes11aldım o da açılmıyor lütfen yardım edin
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
18 Kasım 2011       Mesaj #14
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarımda önce fifa08 açılıyordu ama şimdi açılmıyor pes11aldım o da açılmıyor lütfen yardım edin

Anakartınızın ve ekran kartınızın sürücüleri silinmis olabilir, kontrol ediniz. Eğer kapalı ise Windows'un otomatik güncellemelerini aktif hale getirip gerekli güncellemeleri yapıp tekrar deneyiniz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarım'a Format atmadan önce çok memnundum taki bozulana kadar ama oyun açılıyordu vista starter di şimdi format atınca xp profisyonel oldu oyunların hiç birini açmıyor hata veriyor aynen (sorry, your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again) lütfen yardımcı olun...
Kelesher47 - avatarı
Kelesher47
Ziyaretçi
17 Ekim 2012       Mesaj #16
Kelesher47 - avatarı
Ziyaretçi
Beyler acil yardım lazım bana bilgisayarıma cd yi takıyorum küçük oyunları felan okuyor ama call of duty tarzı oyunları cok zor okuyor ve okuyunca acarken donuyor acil yardm lazmMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben kısa bir süre önce win 7 kullanıyordum ancak daha sonra experin sitesinden bilgisayarıma win 8 64 bit yükledim ve hiçbir oyun açılmıyor fifa 12 yukleedim mağazada uygulama ara "origin" diyor fifa 11 yükledim öylece kalıyor bilgisayar özelliklerim sunlar:
intel i3-2350m cpu 2.30 hz
4096 mb ram
Intel hd graphics 1664 mb ekran kartı görüntü modu 1366.768(62) bit
nedeni ne arkadaşlar çabucak cevap verirseniz sevinirim evde artık sıkıldım yeter
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2013       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaşlar bişey sorucam Rayman Origins adlı oyunu aldım çok güzel oynuyorum herşeyi tam ama bir
tek şu sorun var oyunu oynuyorum 1 savaştayım diyelim savaştığım yaratık gözükmüyor nedeni ne olabilir ?
BY FİRAR - avatarı
BY FİRAR
Ziyaretçi
9 Haziran 2014       Mesaj #19
BY FİRAR - avatarı
Ziyaretçi
BİLGİSAYARDA OYUNUM AÇILMIYO NE YAPMALIYIM
mert4545 - avatarı
mert4545
Ziyaretçi
8 Ağustos 2014       Mesaj #20
mert4545 - avatarı