Arama

Amatem'e nekadar süre içinde sevk edilirim?

Güncelleme: 7 Ocak 2013 Gösterim: 3.097 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrblar esrar maddesı ıcerken yakalandım ve bır sene sonra mahkeme kararım geldı denetımlı serbeslık gıttım ve ordakı gorevlı bana amatemden bahsettı bende yaklasık 10 gun once bu maddeyı kulandım gorevlı benı nekadar sure ıcnde amateme sevk eder ve esrar maddesı nekadar sure ıcınde vucukddan atılır cvp verırsenız sevınırım ıyı calısmalar
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
2 Kasım 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mrblar esrar maddesı ıcerken yakalandım ve bır sene sonra mahkeme kararım geldı denetımlı serbeslık gıttım ve ordakı gorevlı bana amatemden bahsettı bende yaklasık 10 gun once bu maddeyı kulandım gorevlı benı nekadar sure ıcnde amateme sevk eder ve esrar maddesı nekadar sure ıcınde vucukddan atılır cvp verırsenız sevınırım ıyı calısmalar

Sevk konusunda herhangi bir bilgi bulamadım ancak esrarın vücutta kalması ile ilgili olarak
Alıntı

esrar gibi uyuşturucu maddelerin vücuttan tamamen atılma süresi ; alınan uyuşturucunun cinsine ve dozuna göre değişmektedir. 20 günlük bir süre içerisinde uyuşturucu madde vücuttan atılır..

Sponsorlu Bağlantılar

uyuşturucu madde alımının saç telleri üzerindeki etki süresi ise ; alınan maddenin cinsine , miktarına , alınış şekline , alınış süresine , kalitesine ve dozuna bağlı olmakla birlikte en az 6 aydan başlar , 30 yıla kadar devam eder.
kan örneklerinde ortaya çıkma süresi ise kısadır.
ancak , saç ve kıllarda uyuşturucu maddeler tutulduğu için ; eğer kreminal inceleme yapılıp saç ve kılları incelenecek olursa , uyuşturucu kullanmış olduğu tespit edilecektir.
sağlıklı günler dilerim.

Esrar ve kokain vücuttan ne kadar zamanda atılır?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
s.a benim bi sorum olcaktı ben amateme tedavi olmaya gidicem ama arkadaşlarım diyo ilerde karşına cıkar bu falan siciline işlenir diyolar varmı bi bilgisi olan? gönüllü olarak gidince polislik bi durum olmadığını söylüyor resmi sitesinde bi yardımcı olrsanız sevinirim.