Arama

Metin2 oyunu kaldırılacak mı? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Şubat 2014 Gösterim: 18.703 Cevap: 59
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
inşallah kapanmaz 4 yıllık emekler boşuna gider...Madem kapatıcaktınız neden kurdunuz???kapatıcaksanız şimdiden kapatın daha fazla emekler boşa gitmesin dimi?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
la bide bi çocuk gidip metin2 korsan sidisini almış krorsanlar çocugu öldürmüşler birde gelleim şu ölme kousunua bi adam çocuga çarvermiş çocug 1ay boyunca parayı getirmemiş parası tam 199 milyarmış çocuk mal gbi almış parayı ödememiş adamın kuzeni gelimş öldürmüş çocugu haberlerdede açıklanmıştı beyler metin2 yasaklı oyun diye kısa sürede kapancaktır çok etki gösteren bir oyun. dediler haber ve metin2 küçgüm ben beyler tm 10 yaşındayım oynuyorum beni yasal hikayelermi ne etkileyemiyo ama zekalıyım çünkü ama meyerse beniden büyükler 11 12 yaşlarında adamlar bu nu çok gerçekleştirdiler ve oyuncak kılıç alıp oynamaya başlamışlar hani balık tuyoz ya adamgelmişköpek balıgı olan denizlere kayıgı almış saç boyası ve istirdye çıkacak diye inanmış 189 yaşındaç ocuk yapmış 1 2 saat tutmuş gelmemiş neden ucunda yem yokmuş köpek balıgıda gelmiş arkadan adamı kayıktan tek çarpışta yere savurmuş adaı yemiş gemi delik almıtı ve ayagındanyakaladıkopardıgemiyi kırdı çocuk boguldu köpek balıgı aldı ağzına kaptı yedi gitti ve şu musaya gelelim metin2 ile ne amacı var ki? yanıt bekliyom
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BAKIN ARKADAŞLAR BEN SİZE ANLATAYIM BEN METİN2 DE GM YİM SİZE METİN2 NİN ARADA SIRADA NEDEN KAPANDIĞI SÖYLİYİM :
SAAT: 11.30 VE 12.00' A KADAR KAPLI OLUYOR MERAK ETMEYİN ARKADAŞLAR 12.5 DE AÇILIR.

SAYGILARIMLA: GM JUNNİR
RAPCİ - avatarı
RAPCİ
Ziyaretçi
10 Eylül 2010       Mesaj #34
RAPCİ - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR Bİ MUSA ÖLDÜ DİE METİN2 Yİ KAPATIYOLAR AMA O ÇOCUK HAKIR ÇOCUKMUŞ TÜM ŞİFRELERİ KIRIYOMUŞ BİZİM SUÇUMUZ NEKİ BNDE OYNUYORUM METİN2 BAĞIMLISIYIM KAPATILIRSA ELİNİZE NE GEÇİCEKKİ... LÜTFEN KAPANMASIN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aslan kımın oyun dha 50 yıllık ömru war 2060 da sözleşmesi sona eryor ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
metin2 kaç yıl sonra kapanacak yada 2011de kapanacakmı ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya 4story hiç güzel değil metin2 yerine wolfteam oynayın o zaman ben m2 yi bıraktım ve derslerde aşırı dercede başarı artışım olduğunu gördüm sınavlarda 350-370 yapan ben şimdi 450 nin üstüne çıkıyorum.Wolfteam da bağımlılık yapıyor ona göre ama fazla diil.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Metin2 gercekten Bağımlılık yapan bir oyun ama kapanması gibi bir ihtimal göz önünde bulunmamakta diye biliyorum.Fakat Oyun Kurucuları istifa etmiş diye duydum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gm abiler bana hile verirmisiniz /bişler yazıyonuzya pndan
hem ne zaman kapanacak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2011       Mesaj #40