Arama

Metin2 oyunu kaldırılacak mı? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Şubat 2014 Gösterim: 18.703 Cevap: 59
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
metin2 kapanır mı gençlik saçma saçma konuşuyonuz bu oyuna ne davalar açıldıda kapanmadı Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kankalar
ben olurrum
Sponsorlu Bağlantılar
kapanırsa neden dıeceksız
63 lwl suram var
16 becerı dolumvar
toplam yuzde 50 krıtık 20 delıcı ıtemlerde
+8 perı var---1000 hp +7 kara buyu ------yarı ınsan -sermelık bagıklık olan+9 aslanagzı kalkan
+7 mest eden papuc var ates hayaletı m8
karanlık
kure m4 hazırda +9 hortlak var +4 sura---+savascıbasılı carda !!!!!10000ejder parası ve 1.5 t var en az oyona 1mılyar yatırdım
beeee
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
metin2 veya pwp serwerlar olsn hepsini çok seviyor kapanmamasını istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
internetlerde +18 gecerlidir bu oyun her davda saglam cıkmıstır oyuna devam Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
metin iki oynamayın çok bağımlılık yaratıyor tavsiye etmem keşke şu oyunu kapasalar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar şu botlar varya hep olnlar yaptı.gm ler istifa etti.üst kurul arasında sorunlar cıktı.toparlanamıoralr.bende metin2 oynuyodum.ama bıraktım cok sacma.bedava diyorarl ancak 55 lv ol 2.kata cıkcan 2.katta paralı.Msn Wink zaten herkez pvp ye yöneliyor............. Msn HappyMsn HappyMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben dün forumda okudum görevliler istifa etmiş ama forum görevlilerimi oyun görevlilerimi bilmiorum ama oyunun kapanmasını istemem herkez gibi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
metin 2 benim herşeyim tek musa gibi 18- yaş gruba olanlara yasak koyun 19 yaşındayım suçum ne ??????? yhaaaa Msn Sad(((((((
umut6842 - avatarı
umut6842
Ziyaretçi
11 Eylül 2011       Mesaj #49
umut6842 - avatarı
Ziyaretçi
doğru söylüyorsun kardeşim metin2 kapatılırsa bende biterim 35 lwl çarım var 3 aydır oynuyorum ben kendimi m2 ye çok fazla kaptırdım... bundan 1 hafta önce metin2 yi yanlışlıkla sildim kendimden utanıyorum bizim yan komşu m2 oynuyo ama ben ona metin2 yi bana yüklet diyorum yükletmiyo ne yapacağımı bilemiyorum vallahi ne yapayım internettende indirince olmuyo...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2012       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
metin 2 kesinlikle kapansın
Metin 2 nin zararları
metin 2 oyunu eylendirici keyf veren oyun deildir. ticaret oyunudur.yani item alırsınız.item yakarsınız. not : oyun eylenmek için oynanır.metin 2 de tam tersi. kesinlikle oynamayın.
oyunu oynadınızda %95 bagımlı olma şansı
oyun göz kanseri yapabilirmiş . gözü bozuyormuş
oyun çok vürüs getiriomuş. yani oynayan adamın kafası 1 saat oynasa bile agırmaya başlıyor.
oyun bilgiseyar için bile tehlikeliymiş.yani bilgiseyarı çökertiormuş
oyun internetin süresini baya yiyiyor.internet faturası baya gelior.
hep oyunu düşünüosunuz. artık o oyun sizin için yemek yemek su içmek gibi ihtiyacınız oluor.
oyunun başından kalkamıonuz.gerçek hayatı unutuonuz.kızları falanMsn Happy vb .
oyunu rüyanızda görüonuz.
oyun çok virüs getirior. sonucunda başınız agırıor.
oyun oynadımı beliniz agrıor.
dersleriniz zayıflıyor 1 falan alıonuz.
oyunu oynadınızda kendinize zarar verionuz . oyunu yapanı zengin edionuz.
oyun açılmıyınca sinirleriniz bozuluyor.
oyundan başka bişe düşünmüonuz.
oyunun grafikleri okadarda güzel deil.oyun basit bir oyun ama nasıl okadar tutuldu anlamıom. 2 gb lik oyun okadar tutulmuş
metin 2 oyununu tamamen bırakın onun yerine gta 4 . call of duty falan oynayın o oyunlar zararlı deildir.o oyunlar 25 gb liktir siz kıyaslayın.
zamanınızı harcıorsunuz.
oyunda para yapmak çok zor oldugundan oyun için para bile harcıonuz. para harcamasanızda sabah akşam onun başında oturarak 5 m yapmak için ugraşıonuz.
oyunun zararlarını say say bitmez. bu oyunu kesinlikle oynamayın . burda yazanlar alıntı deildir.genellemedir. oyuna sakın başlamayın.
metin 2 oyununu oynamayın