Arama

Dragon Age Origins oyunundaki görevler hakkında bilgi verir misiniz?

Güncelleme: 28 Kasım 2011 Gösterim: 6.672 Cevap: 5
spykoman - avatarı
spykoman
Ziyaretçi
2 Aralık 2009       Mesaj #1
spykoman - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bir dragon age origins manyağıyım ama görevler ve yan görevlerde zorlanıyorum bunun nedeni inglizce olması bana lütfen yardım edin ipucları fln verin

Sponsorlu Bağlantılar
simdiden tskrler....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bende Dragon Age manyagıyım ama ingilizce bilmedigimden yapamıyorum dragon hakkında ip ucu verirseniz cok sevinirim saveside olu
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen _KleopatrA_; 2 Şubat 2010 23:53 Sebep: msn yasaktır
spykoman - avatarı
spykoman
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #3
spykoman - avatarı
Ziyaretçi
Summoning Sciences
You found a textbook of arcane summoning rituals.It would be unwise and altogether unsafe to engage in such exercises with the library in its present state.
Friends of Red Jenny
You have acquired the small painted box, as requested by the Friends of Red Jenny.The reward,whatever it is , is waiting off the Market District in Denerim
Arkadaşlar burda yazanlar dragon age oriigns görevidir allah rızası için şunların türkçesini yazın veya eğer bu görevleri yaptıysanız nasıl yaptığınızı yazın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Senin, saklı çağırtma adetlerinin bir ders kitabını bulduğun bilimleri çağırtmak. O, onun mevcut durumunda kütüphaneyle böyle alıştırmalarda işe almak için akılsız ve neticede emin olmayan olacaktı.
Senin, küçük boyanan kutuyu elde ettiğin kırmızı Jenny'in arkadaşları öyle, kırmızı Jenny'in arkadaşları tarafından rica etti. Ödül, onun her ne olduğu, pazar bölgesinden içeride beklemektir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba BeN Yeni Açtım Acaba Disari Çikilomu Hep Evdemi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş o bölümde Thredas Harikalar Diyarının yanında bir yer var kapısına tıklanmıyan oraya git sendeki kutuyu ver görev bitiyo zaten çok kolay ...