Arama

Yetenek Sizsiniz programındaki Ramazan dans ederken çalan şarkı nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Eylül 2012 Gösterim: 50.164 Cevap: 61
teqoo - avatarı
teqoo
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #11
teqoo - avatarı
Ziyaretçi
ya bitane şarkı var breakdance için kullanılio adı ney böle ... mimimimim öle bişi dio
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardesler nolur soleıın su 5 aralıkta topla sov yapnalar waryha erkanla fatih orda çalan sarkının adı ne????_???? Msn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Standy most in love diyo bi şarkıda o şarkının ismini verrebilirmisiniz galiba tupac söliyo two pac yada 2 pac falan
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar aslında tam 3 yıldır bi sarkıyı arıyorum aslında sadece fon muzigi ama sakının sozleri yok
inna yı bilen varmı hani inna sakıcı onun imazing parcasının ilk baslangıg yeri vara aynen oyle ama busadece dım dım dım diye devam ediyor gecen gun yetenek sizsiniz de yarısmacılar tanemin yanıdaydı ve sahneye cıkmayı bekliyorlardı bu muzik calıyordu lutfen o sarkıyı bana bulun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yarı finalde burç baharın harika bi hiphop müziği vardı yabancı o şarkı bilen varmı varsa lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnn
söylesin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bi tnede yabancı bir sarkı war içinde çiki çiki flan qecio sarkının adınında ble olması lazm ama blamadm
???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende bi şarkıyı sorucam yarıfinal de çok tatlı bi şarkı çalıyodu yavaş bi parça.. SOME WELL... o tarz bişey diyodu ama tam anlayamadım kimde çaldı hatırlamıyorum nolur biliyosanuz söleyin yav??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşLar ßeatßox yapan serKan KıLıç ın yaptığı yabancı müziklerin ismini BiLen varsa yazabiLir mi aCaba lütFen..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler yetenek sizsinizde yarı finalde uğur ve bilal ın popi dansı çaldığında çalınan şarkıları bilen var mı yhaaa çok lzmmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa hani rasim tekin ve mars köpegın dansında calan sarkının adı ne yaaa