Arama

İnternetten yapılan green kart başvurularında ücret ödenmezse icraya gidilir mi?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Haziran 2012 Gösterim: 12.267 Cevap: 22
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba internet üzerinden Green Card Türkiye Green Card Çekilişi, Yeşil kart Başvuru Merkezi sitesinden greencard başvurusunda başvuru ücreti olarak 29 tl ücret istenmişti posta aracılığıyla adresime geldi başvuru evrakları benim maddi durumumunu iyi olmaması nedeniyle alamadım evrak tekrar veritez denilen eğitim danışmanlığı geri dönmüş bana oradan bir ihbarname geldi eğer bu parayı ödemezsen seni icraya vereceğiz diyorlar bunun ne kadarı doğrudur ve yapabilecekleri nelerdir.
EN İYİ CEVABI SEDEPH verdi
Ücretsiz danışma hattı olarak verilen numara +90(216) 518 7447 Pbx
Bunun yanında yeşil kart ile ilgili bir sitede gördüğüm şöyle bir açıklama var
Sponsorlu Bağlantılar
Green Card başvurusu resmi evrakları diye bir şey yoktur! Adresinize green card evrağı(sadece kağıt parçaları) adı altında gönderilip, kağıt parçalarını teslim aldığınızda sizden para istenirse teslim almayın! Sadece paranızı ve zamanınızı kaybedersiniz. Kaynak
Bilgiyi kaynaktan da kontrol edebilirsiniz.
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
15 Aralık 2009       Mesaj #2
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Ücretsiz danışma hattı olarak verilen numara +90(216) 518 7447 Pbx
Bunun yanında yeşil kart ile ilgili bir sitede gördüğüm şöyle bir açıklama var
Sponsorlu Bağlantılar
Green Card başvurusu resmi evrakları diye bir şey yoktur! Adresinize green card evrağı(sadece kağıt parçaları) adı altında gönderilip, kağıt parçalarını teslim aldığınızda sizden para istenirse teslim almayın! Sadece paranızı ve zamanınızı kaybedersiniz. Kaynak
Bilgiyi kaynaktan da kontrol edebilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler bende green card magduruyum bende kapıya gelen postayı param olmadıgı içn alamadım geri gönderdim bana bir ihbarname geldi eger ödeme yapmazsanız sizi icraya verecz diolar bu parayı ödemezsek gerçekten beni icraya vere bilirlermi yada ödemezsek bişey olurmu yarıdmcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende ödeme yaptım evraklar gelmeden 2 hafta içinde gelicek diyolar yanlışmı yaptım acaba ? bilgilendirirseniz sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
GreenCard724.com ile Anında

ONLINE (Çevrimiçi) BAŞVURU

Bekleme ve zaman kaybı YOK

ONLINE BAŞVURU TAKİBİ VAR

SUCCESS MESSAGE(Teyit Mesajı) VAR

CONFIRMATION NUMBER(Onay Kodu) VAR

Bilgilerini güncelleyebilme VAR...

BU SİTE TAMAMEN YALANCI...ONLİNE ÇEVİRİM İÇİ DEDİĞİ BAŞVURU AMERİKA RESMİ SİTESİ HARİCİNDEN YAPILMAZ. DOLAYISI İLE YALAN YANLIŞ BEYANATLAR VERİYORLAR....AYRICA İSTANBULDALAR... KAZANANLARIN İŞLEMLERİ SADECE ANKARADA YAPILIYOR. BİLGİNİZE
yesil_87 - avatarı
yesil_87
Ziyaretçi
20 Mayıs 2010       Mesaj #6
yesil_87 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba internet üzerinden Green Card Türkiye Green Card Çekilişi, Yeşil kart Başvuru Merkezi sitesinden greencard başvurusunda başvuru ücreti olarak 29 tl ücret istenmişti posta aracılığıyla adresime geldi başvuru evrakları benim maddi durumumunu iyi olmaması nedeniyle alamadım evrak tekrar veritez denilen eğitim danışmanlığı geri dönmüş bana oradan bir ihbarname geldi eğer bu parayı ödemezsen seni icraya vereceğiz diyorlar bunun ne kadarı doğrudur ve yapabilecekleri nelerdir.

bu evraktan banada yolldadılar 3 gun once,üstelik elime herhangi bir belge gecmemısken benden parayı icra yoluyla odememı istıorlar.acaba odmezsem beni gercekten icraya verebilrler mı yoksa dolandrıcılar mı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
banada bugün geldi malesef .. üstelik böyle bi başvuruyu ben yapmadığım halde .. birde gönderdiğimiz evrakların ücretini ödememişsiniz diyo iyide bana evrak felan gelmediki .. dolandırıcımı bunlar .. napmamız gerekiyo bilgisi olan cevaplarsa sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaa arkdadaşalar benim beynimi kemirip duruyor bu durum bende bu konuda mağdurum bilmiyorum iyimi yaptık kötü mü ama ben bu lanet şeyi istemiyorum...Üyeliğimi iptalde etmiyorlar napcam bilmiyorum...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler. Bende Veritez Eğitim ve Danışmanlık Şirketinin mağduruyum. Beni de aldattılar.Bana mail göndererek bendende 49 TL istediler. Vermezsem beni mahkemeye vereceklerini söylediler. Gerçekten böyle birşey yapabilirler mi? Beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dürüst bir Green Card başvuru sitesi konu hakkında açıklama yapmış

Greencard Türkiye - ABD Greencard Başvuru Merkezi