Arama

Annemin göbeği düştü, ne yapmalıyız?

Güncelleme: 19 Mayıs 2015 Gösterim: 6.849 Cevap: 8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam. Annem ağır kaldırdığı için göbeginin düştüğünü söylüyor. Göbeği sallanıyor, yemek yiyemiyor ve gerektiginden fazla sıcak. Arkadaşları anneme bunu iyileştirebilicek Alternatif Tıp(!) ile ilgilenen kişilerin olduğunu söylemiş ve gidip göbeğini çektirmesini söylemişler. Ben ise bir doktora gözükmesini söledim, doktorların bu konu ile ilgili bir bilgilerinin olmadığını söyledi annem. Örnek olarakta küçükken kolumun çıktığını ve doktora gittiğimizi söyledi fakat doktorların anlamadığını en sonunda yaşlı bir amcanın kolumu eski haline getirdiğini söylüyor. Bu konu ile ilgili fikirlerinizi ve düşüncelerinizi lütfen paylaşın. Doktora gidilmelimi yoksa alternatif tıp(!) ile ilgilenen kişiler bu sorunu çözebilirlermi?
Sponsorlu Bağlantılar
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #2
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Selam. Annem ağır kaldırdığı için göbeginin düştüğünü söylüyor. Göbeği sallanıyor, yemek yiyemiyor ve gerektiginden fazla sıcak. Arkadaşları anneme bunu iyileştirebilicek Alternatif Tıp(!) ile ilgilenen kişilerin olduğunu söylemiş ve gidip göbeğini çektirmesini söylemişler. Ben ise bir doktora gözükmesini söledim, doktorların bu konu ile ilgili bir bilgilerinin olmadığını söyledi annem. Örnek olarakta küçükken kolumun çıktığını ve doktora gittiğimizi söyledi fakat doktorların anlamadığını en sonunda yaşlı bir amcanın kolumu eski haline getirdiğini söylüyor. Bu konu ile ilgili fikirlerinizi ve düşüncelerinizi lütfen paylaşın. Doktora gidilmelimi yoksa alternatif tıp(!) ile ilgilenen kişiler bu sorunu çözebilirlermi?

Ne olursa olsun öncelikle bir doktora başvurmalısınız.Son çözüm olarak alternatif tıpı düşünebilirsiniz.Geçmiş Olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet öyle bişey var sırtüstü yatsın bşkasıda karnını ovalasın bardakla felnda ovsun yerine geliyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam. Annem ağır kaldırdığı için göbeginin düştüğünü söylüyor. Göbeği sallanıyor, yemek yiyemiyor ve gerektiginden fazla sıcak. Arkadaşları anneme bunu iyileştirebilicek Alternatif Tıp(!) ile ilgilenen kişilerin olduğunu söylemiş ve gidip göbeğini çektirmesini söylemişler. Ben ise bir doktora gözükmesini söledim, doktorların bu konu ile ilgili bir bilgilerinin olmadığını söyledi annem. Örnek olarakta küçükken kolumun çıktığını ve doktora gittiğimizi söyledi fakat doktorların anlamadığını en sonunda yaşlı bir amcanın kolumu eski haline getirdiğini söylüyor. Bu konu ile ilgili fikirlerinizi ve düşüncelerinizi lütfen paylaşın. Doktora gidilmelimi yoksa alternatif tıp(!) ile ilgilenen kişiler bu sorunu çözebilirlermi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim kardeşim de sık sık sancılanır öyle ama bizimkının kılosu var biraz bi de karnı şişiyo bazen özellıkle şişliği olduğunda çok sancılanıyo ben de hemen yere yatırıp onu ovalaıyorum karnını dayanamıyo yoksa ağrısına aynı şeyden şikayet edıyo o da göbeğim ağrıyo dıyo göbek düşmesini ben de duymuştum bebe yağı gibi bişeyle bayaa bi ovuyorum göbek deliğini sonra bi iki dk bastırıyorum baş parmağımla sonra gene saat yönünde yuvarlak çizerek hep ovuyorum göbeğini en son sıkı bişey sarıyorum karnına yatırıyorum hatta bi keresınde köyde sancılandı hemen yatırıp göbeğini bastırdılar zaten keendinden gecti tabi o kıvranarak biraz yemeyi durdursa belkı bu kadar olmiicak dr gaz sıkıştıryo demişti ona ama zaten yemeği fazla kaçırınca göbeği başlıo sancımaya sabaha kadar ovalıyoruz sizin ki de belkı gazdandır biraz ovun karnını hafiflemıosa bi dr görsün bnce
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim de aynı şikayetim var. 2 yıldır aynı şekilde karnım ağrıyor. yemek yiyemiyorum, sanki 1 ton su yutmuşum gibi midem şiş oluyor. sabahları kahvaltı yapamıyorum, gün boyunca yorgun düşürüyor. ben de doktora gittim saçma sapan ilaçlar verdi daha kötü oldum, alternatif tıbbı da denedim bir süre sonra aynı şikayetim başladı, şu an bile çok kötüyüm Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ağustos 2014       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende çok uzun yıllar göbek düşkünlüğü nedenile cok sıkıntlarım oldu. göbeğim agı şişlik halsizlik iştahsızlık. canım hiçbirşey yapmak istemiyordu hayattan ve herşeyden nefret eder hale gelmiştim doktor doktor hastane hastane muayene oldum bir sürü tahlik mr tomo kan idrar testleri ultrasyon yapıldı bir yığın ilaç iğne. defalarca bardak çektirdim ama faydası olmadı olmadı .en son internetten bir genel cerrah buldum bu göbek duskunlugu ve fıtığı hakkında yazıları var okudum ve ona gitmeye karar verdim. 15 dakikalik ameliyat yaptı hiçbir şey hissetmedim birgün hastanede yattım. ameliyattan 10 gün sonra hiçbir şikayetim kalmadı. sıkıntısı olan herkese tavsiye ederim doktorun adı op.dr.ertan beyatlı sayfasının adı internette sayfası var Göbek Düşmesi Hastalığı | Op.Dr.Ertan BEYATLI
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2015       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bildiğim karına bardak kapatılıyor. su bardağının dibine kolanyayla ıslatılmıs pamuk yerleştirin. çakmak yardımıyla dipteki pamuğu yakıp hemen göbeğinize kapatmanız gerekiyor. eğer hava alırsa ateş sönüyor cünkü . karnınızı çekmesi bekleniyor belli bir süre bekleyin