Arama

Facebook ve MSN sayfaları düzgün açılmıyor, sebebi ve çözümü nedir? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Nisan 2013 Gösterim: 53.284 Cevap: 94
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2012       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yahu ne biçim çözüm bu yapıyorum olmuyor başka yokmu herkez yırtılıyor burda benimde aynı benimde aynı diye admiiiin kendine gel yardım et yeteeer
Sponsorlu Bağlantılar
pedalakuvvetcom - avatarı
pedalakuvvetcom
Ziyaretçi
23 Ağustos 2012       Mesaj #92
pedalakuvvetcom - avatarı
Ziyaretçi
Ccleaner ile çerezleri silin ve tekrar deneyin olmadı wcm-i tekrar başlatın (chrome kullananlar için )CCleaner ndiriliyor > Gezginler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2012       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar facebook daki sayfanın bozuk açılması sorunu güvenli gezinme ayarından kaynaklanıyor sayfa açılırken dikkat edin http yerine https diye açılıyor hesap ayarı güvenlik kısmından güvenli gezinme seçeneğini devre dışı bırakmanız gerekir saygılar ......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2013       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
modemi resetle düzeliyoo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2013       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook acamıyorum butun ıntarnet sıterelınden ındırdım ama hıc ıse yaramıyor her defasında facebook blook cıkıyor buna nasıl bır cozum bulabılırım soylermesenız arkadas lar sızın sorununuzu bılıyorum beyaz ekran cıkıyor dıyorsunuz facebook yazın googleye facebook ındır deyın bı oyle denıyın eger bılgısıyarınızın gb sı yok sa ona gb yanı [cgabayt] gıdıp bılgısayarcılardan alınız yada bılgısıyarınıza farmat atırmanız gerekır yada flas bellek ke facebook ındırıp ordan acabılırsınız bı benı dınleyın evet hala olmadıysa demekı bılgısayarı atmanız gerekır bazen twıterde de oluyor bu oyuzden yukardakılerı okuyun okursanız cok mutlu olurum kesın ısey yarar bıde soyle bı deneyın sımdı yandex ındırın mozıla firefos ındırın yada wındows ıntarnet expolrrer indirin yada google her keze ıyı gunler sewgılerımle saygılarımla mert yılmaz