Arama

Windows Live Messenger'ın sistemi değişti mi?

Güncelleme: 29 Ocak 2010 Gösterim: 5.216 Cevap: 7
Dennies - avatarı
Dennies
Ziyaretçi
11 Ocak 2010       Mesaj #1
Dennies - avatarı
Ziyaretçi
Messenger2009'u kullanıyorum. En yenisi sanırım.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu versiyonda pencerede sağda SEND Butonu yok mu? Yoksa ayarlanabiliyor mu?

Ayrıca listeme bir arkadaşımı ekledim. Hemen ardından ONline oldu. Beni kabul ettiğini düşündüm. Yazıyorum cevap alamıyorum. Sonra PRIVACY'ye baktım. Orda eklenmemişim diye gösteriyor. Acaba yeni msn'de kabul etmese de bir kişiyi online görebiliyor muyuz? Yoksa beni ekleyip hemen sildi mi? Veya PRIVACY eskisi gibi çalışmıyor mu? Yani kim eklemiş, kim kaldırmıs ordan anlayamıyor muyuz?

Bunu çok merak ediyorum yardımcı olursanız sevineceğim.

Ve de biz silenleri PRIVACY dışında nasıl görebiliriz? MSGplus ile mümkün mü? Teşekkür ederim şimdiden.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ayrıca sormak istediğim bir soru daha: Şimdi windows live profil sayfamız ile messenger bağlantılı mı? Kişilerimin profil sayfasına girince o kişiyi messenger'a davet ettiniz diyor hepsinde. Eklenmiş kişilerde de öyle diyor. Beni eklemeyenlerde de öyle diyor. Bir de PROFİL SAYFAMA davet et seçeneği var? oraya davet edince ekstradan olarak ne oluyor? Çok teşekkürler gelecek yardımlarınız ve uğraslar için.
Sponsorlu Bağlantılar
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
11 Ocak 2010       Mesaj #3
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Dennies adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger2009'u kullanıyorum. En yenisi sanırım.

Bu versiyonda pencerede sağda SEND Butonu yok mu? Yoksa ayarlanabiliyor mu?

Ayrıca listeme bir arkadaşımı ekledim. Hemen ardından ONline oldu. Beni kabul ettiğini düşündüm. Yazıyorum cevap alamıyorum. Sonra PRIVACY'ye baktım. Orda eklenmemişim diye gösteriyor. Acaba yeni msn'de kabul etmese de bir kişiyi online görebiliyor muyuz? Yoksa beni ekleyip hemen sildi mi? Veya PRIVACY eskisi gibi çalışmıyor mu? Yani kim eklemiş, kim kaldırmıs ordan anlayamıyor muyuz?

Bunu çok merak ediyorum yardımcı olursanız sevineceğim.

Ve de biz silenleri PRIVACY dışında nasıl görebiliriz? MSGplus ile mümkün mü? Teşekkür ederim şimdiden.

Send Buton ? Gönder Buton Deseydin Daha İyi Olur.
Windows Live Messenger 2009'da Kalktı. Bildiğim Kadarıyla Ekstra'dan Yamayla Getirebilir Diye Düşünüyorum Bu Konuda Bilgim Yok.

Sen Onu Eklediğinde Online Gözüküyorsa Oturumu 2-3 Kez Açıp Kapatın.
Eklediğin Kişiyi Cevap Alamıyorsan Meşgul'de Olabilir.. Alternatif Olarak Windows Messenger / Ebuddy Gibi Oturum Açmayı Deneyin.

MSN Plus'ta Silenleri Görmen Mümkün. Ama Şimdilik El Atmayı Önermiyorum Geçici Olarak Bir Takım Sorunlar Var..
MSN Kişi Listemde 500'ün Üzeri Ekli, 200'e Yakın Beni Silmiş Durumda, Ama Konuşuyoruz...

MSN Plus >> https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/6531-windows-live-messenger-plus-live-final.html

MSN Kişiler Eklenmiş Görünmüyor Sorunu
Bu Konuyu İnceleyin > Messenger'da kişiler eklenmiş görünmüyor...

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ayrıca sormak istediğim bir soru daha: Şimdi windows live profil sayfamız ile messenger bağlantılı mı? Kişilerimin profil sayfasına girince o kişiyi messenger'a davet ettiniz diyor hepsinde. Eklenmiş kişilerde de öyle diyor. Beni eklemeyenlerde de öyle diyor. Bir de PROFİL SAYFAMA davet et seçeneği var? oraya davet edince ekstradan olarak ne oluyor? Çok teşekkürler gelecek yardımlarınız ve uğraslar için.

Şimdi windows live profil sayfamız ile messenger bağlantılı mı?
Evet Bağlantılı.

Kişilerimin profil sayfasına girince o kişiyi messenger'a davet ettiniz diyor hepsinde. Eklenmiş kişilerde de öyle diyor. Beni eklemeyenlerde de öyle diyor.
Davet'i Kabul Ederseniz Onlar Sizin Profili Tam Olarak Görmenizi Yarıyor. Resimler,Notlar Vs....

Bir de PROFİL SAYFAMA davet et seçeneği var? oraya davet edince ekstradan olarak ne oluyor? Çok teşekkürler gelecek yardımlarınız ve uğraslar için.
Mesela Sen Onun Profili Göremiyorsun, Davet Yolladıktan Sonra Karşı Taraf Kabul Ederse Bütün Bilgileri Görebilirsin...

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Pardon, Gönder butonu demem lazımdı. Bende genelde send gördüğüm için ona alışmışım.

Merak ettiğim acaba bu yeni messenger'da biri daha davetimizi kabul etmeden onu online görebiliyor muyuz? Çünkü eklediğim kişinin resmi de çıktı listemde. Fakat ekleyip, hemen silmesi de mümkün değil. Privacy yanıltabilir mi?

Bir de windows live spaces bölümünde, hem hızlı e-mail gönder, hem de Özel İleti gönder bölümü var. Özel İleti'nin e-mail'den farkı nedir? Özel ileti, messengar'daki iletiye mi denk geliyor? Yoksa tamamen farklı birşey mi? Yani facebook'taki gibi mi?
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
11 Ocak 2010       Mesaj #5
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Pardon, Gönder butonu demem lazımdı. Bende genelde send gördüğüm için ona alışmışım.

Merak ettiğim acaba bu yeni messenger'da biri daha davetimizi kabul etmeden onu online görebiliyor muyuz? Çünkü eklediğim kişinin resmi de çıktı listemde. Fakat ekleyip, hemen silmesi de mümkün değil. Privacy yanıltabilir mi?

Bir de windows live spaces bölümünde, hem hızlı e-mail gönder, hem de Özel İleti gönder bölümü var. Özel İleti'nin e-mail'den farkı nedir? Özel ileti, messengar'daki iletiye mi denk geliyor? Yoksa tamamen farklı birşey mi? Yani facebook'taki gibi mi?

Evet Görebilirsin. Davet Etmeye Gerek Yok.. Hemen Silmesi Microsoft'ta Yaşanan Bir Sorundur.
Bendede Aynı Sorun Var Dün Eklediğim Bir Kaç İnsanları Beni Silmiş Gözüküyor Şuan Online Diyebilirim Sorun Yok..

Üst Mesajda Belirtmiştim..

MSN Kişiler Eklenmiş Görünmüyor Sorunu
Bu Konuyu İnceleyin > https://www.msxlabs.org/forum/neutral...orunmuyor.html

Evet, Facebook Gibi.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yine çok sağolun AnkaWaReZ. Anlaşılıyor ki microsoft'tan dolayı genel bir sorun var. O verdiğiniz linke sonradan baktım. Benim gibi şaşıranları kafası karma karışık olanları görmek rahatlattıMsn Happy
maiysl - avatarı
maiysl
Ziyaretçi
29 Ocak 2010       Mesaj #7
maiysl - avatarı
Ziyaretçi
yukarda özel iletiler geçiyo diye soruyorum (:
özel iletilerde tarih olarak yıl yok onu nasıl öğrenebiliriz ?
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
29 Ocak 2010       Mesaj #8
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
maiysl adlı kullanıcıdan alıntı

yukarda özel iletiler geçiyo diye soruyorum (:
özel iletilerde tarih olarak yıl yok onu nasıl öğrenebiliriz ?

O Konuda Biraz Kurcaladım Yılı Görmesi İçin Öyle Bir Ayarları Bulamadım.
E-Mail'i Silmediyseniz Örnek; "Gönderme tarihi: 29 Ocak 2010 Cuma 21:53:00" Oradan Bakabilirsin.
Sildiyseniz Yapacak Bişey Yok :skull: