Arama

Sigarayı bıraktıktan sonra yeniden başlama ihtimali nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Kasım 2015 Gösterim: 38.790 Cevap: 23
runeşya - avatarı
runeşya
Ziyaretçi
19 Haziran 2015       Mesaj #21
runeşya - avatarı
Ziyaretçi
Sigaraya tekrardan başlayıp başlamamak tamamen sizin iradenize bağlıdır çok zorlanıyor sanız psikolojik destek veya ilaç tedavisi ile tamamen kurtula bilirsiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2015       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende devletin verdigi zydan hapini kullandim ve 36 saat oldu icmiyorum ve hic sigara krizimde yok. Tavsiye ederim hap bedava al dene ne kaybedersin.
Sponsorlu Bağlantılar
612_48 - avatarı
612_48
Ziyaretçi
10 Kasım 2015       Mesaj #23
612_48 - avatarı
Ziyaretçi
gercekten sigarayı bırakmak o bu bahane değil öncelikle irade gücü gerekli bn 25yıldır içiyordum yaşım46 solunumda zorluk cektiğimi hissedince hemen o gün o saat bıraktım kolay değil o nikotin dediğimiz illet vücudumuza öylesine sarmışki bırakmak imkansız gibi zor değil arkadaşlar benim tek aracım olan arkadaşım meyan kökü kabuğunu soydunuzmu emiliyor saatlerce büyüklük oranını kendiniz ayarlarsınız biz burda kendimiz toplarız meyan kökünü tavsiye ederim sağlıklı yıllar için inşallah tektemenim bırakamayan arkadaşlarda bir an önce bırakabilir farkını fazla değil 24saat içinde vücudunuzda hissedeceksiniz sağlıklı günler sigarasız yıllarınız olması temeniyle saygılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2015       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
17 s3nedir gunde bir paketten fazla sigara kullaniyordum iyi bir iciciydim kisacaMsn Happy champix, akupuntur dahil bircok yontem denedimse de birakmakta basarili olamadim. 1 Haziran 2015 te ani bir kararla son sigarami icip kalan paketi de kirdim. Sukurler olsun bugun 17 Kasim aklima gelmiyor degil bazen cok siddetli icme istegimde oluyor fakat icmiyorum icmeyecegim. Irade cok onemli fakat en onemlisi bunun kisiye kismet olmasi Allahin guc sabir vermesi. Icmeyen icenin halinden anlamaz onlara gore kir at icme her sey cok basit ama durum tiryaki icin bambaska. Allah herkese bu illetten kurtulmayi nasip etsin. Gencligimizi bu tur bagimliliklarla esir alip yavas yavas yok eden ideolojiye de lanet olsun.