Arama

Facebook'ta grup kurunca nasıl paylaşım yapılır? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Mayıs 2015 Gösterim: 92.348 Cevap: 148
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #101
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayran ol nerde nasıl olacak o iş????
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2011       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Sayfaya Gelin Üzerine Zaten ne paylaşıcaksanız yazıyor ordan istediğiniz paylaşabilirsiniz ama hem foto hem yorum olarak paylaşıcaksaniz yine saYfaya qelin ordan not paylaşin deyin öyle oluyor eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #103
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende sizin gibi face de grup kurduğum zaman grupu videoları nasıl paylaşacağımı bilmiyordum internet sitelerinden araştırdım durdum her insanın bu konuya bir çözüm aradığını gördüm ama çözüm yok!!! ŞİMDİ sizlere benim kendim büyük uğraşımdan sonra bir yöntem buldum ve bende sizin gibi muradıma erdim.
ARKADAŞLAR İLK BAŞTA BİR ORBİT PROGRAMINIZ OLMASI GEREKİR YOKSA GOOGLE ORBİT İNDİR YAZIP İNDİREBİLİRSİNİZ EĞER BİLGİSAYARINIZDA ORBİT VARSA İZLESENE.COM'A GİRİN İSTEDİĞİN VİDEOYU İNDİR İNDİRİLEN VİDEO ORBİTE GELECEKTİR BU VİDEOYU MASAÜSTÜNE AL MASAÜSTÜNE ALDIKTAN SONRA O MÜZİK DOSYASINI DİREK BELGELERİME ATIN BELGELERİME ATTIK SONRA FACE İNİZİ AÇIP GRUPBUNUZA GİRİN ÜSTTE VİDEOLARA TIKLAYIP VİDEO EKLEME YERİNE TIKLAYIN KARŞINIZA ÇIKAN GÖZAT YAZISANA TIKLAYIN VE SİZİ BELGELERİME GÖTÜRECEKTİR BELGELERİMDEN MÜZİK DOSAYSINI VİDEONUZU ALIP YAPIŞTIRIN VE AÇ' A BASIN VİDEO FACE 5 DAKİKADA YÜKLENİYOR HİÇ BİR SAYFAYA GEÇMEDEN YÜKLENMESİNİ BEKLEYİN YÜKLENDİKTEN SONRA GRUBUNUZA HEMEN VİDEO YAYINLANMAYACAKTIR 10,15 SANİYE BEKLEYİN BİLDİRİMLERE MESAJ GELECEK VE VİDEONUZ YÜKLENMİŞTİR DİYE GRUBUNUZA TEKRAR DÖNDÜĞÜNÜZDE KARŞINIZDA İSTEDİĞİNİZ VİDEOUNUZU GÖRECEKSNİZ

YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA SAĞLICAKLA KALIN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2011       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa arkadaşlar bn sayfa açdım ama nasıl bağlantı paylaşılıcağını hiçbişyi bilmiyorum lütfen yardım edin rica ediyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #105
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bi sayfa açtım nasıl video paylaşabilirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2011       Mesaj #106
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir Sayfa actım kendime ayit ama o sayfada paylaşım yapamıyorum başka bir grupun kini alıyorum abenim gurubumun adı cıkmıyor kendim yapmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz .?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2011       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak hesap yazıo ya en üst köşede ona tıkla facebooku sayfanın adıyla kullan yazıo ona tıkla sayfana tıkla sonra girince fotoğraflara tıkla fotoğraf albümü oluştur var ona tıkla paylaşımında olmasını istedğin fotoyu seç snra albm adına paylaşımını yz örnğn '' Acı çekirdekten nefret edenler xD '' falan gibi sonra albümü oluştur sonra yine albüme gir en altta paylaş var ona tıkla ve paylaş, ve bitti Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ilk öne resmin altına sayfa düzenle var tıkla sonra uygulamalara gir not var defter gibi altında uygulamaya gite tıkla sonra not yaz a tıkla ama önce masaüstüne rresim yükle
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2011       Mesaj #109
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bnde bi site oluşturdm ama orya bişeyler paylaşamıyorm çünkü bilimiyorum :/
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2011       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bir site açtım facebook ta onun adına nasıl paylaşımlar yapabilirim ve üst kısımda yazdıklarınızdan 1 i bile facebook ta yok yardım edin ya