Arama

Facebook'ta grup kurunca nasıl paylaşım yapılır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Mayıs 2015 Gösterim: 92.339 Cevap: 148
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha notlar bölümünde qiriosunuz ya da fotoqraf bölümünde budur ordan millet paylaşıo siz de ekleyen olarak çıkıosunuz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende qrup açtım ama bnde paylaşım yapamıyorum hayran ol sayfası nasıl yapılıyor..? wede etkinlik oluşturdan yapınca qrubun adı çıkıyor ki hani gruplarda foto oluyo yanında yaazı yazıo sonra o paylaşılınıyo ya öle bişi nasıl yapılıyor diyorum..? grubun fotoğraflar kısmınddada albüm oluştur yok normel face in kenddi profilimizde yapılabiliyor..!!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BN BİR GRUP KUDUMDA BNM SAYFAMIN ADINA NASIL BAŞKASINDAN ALARAK PAYLAŞIM YAPABİLİRİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
grupta paylaşım yapmak için grubun sayfasında "ne düşünüyorsun?" kısmının altında "Ekle:" kısmı var oradan video, bağlantı, fotoğraf istediğinizi ataçlayın "ne düşünüyorsun?"a yorumunuzu yazın paylaşın

Grup kurmak için Facebook'ta yukarda arama yerine Gruplar (Groups) yazın girin sağ üstte " + Yeni Grup Oluştur (+ Create a Group)" var tıklayın grup adını bilgileri yazın kuruluyor.

Sayfa oluşturmak için Sayfa Oluşturun | Facebook girin. Unutmayın ki sayfalar genellikle resmi bir iş, resmi bir organizasyon, ünlü biri, veya bir amaç için kurulur (örn. Çevremizi koruyalım, Michael Jackson, Microsoft Office...).
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Haziran 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben face de grup qurdum ama video fotoğraf gibi şeyleri paylaşamıyom biri bana yardım etsin
MxLabs-ADMİN - avatarı
MxLabs-ADMİN
Ziyaretçi
12 Haziran 2010       Mesaj #26
MxLabs-ADMİN - avatarı
Ziyaretçi
an adı madı bos verin video nasıl paylaşılır onu sölein ya))
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
12 Haziran 2010       Mesaj #27
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MxLabs-ADMİN adlı kullanıcıdan alıntı

an adı madı bos verin video nasıl paylaşılır onu sölein ya))

Facebookta Videoyu Kendi sayfanızda paylaşmak için;
Profilinize tıkladıktan sonra Sayfanın üst tarafındaki Duvar,Bilgiler,Fotoğraflar,Video.. gibi butonlardan VİDEO’ya tıklayınız.Açılan Sayfanın sağ üst köşesindeki YÜKLE veya KAYDET butonlarından birine tıklayınız.Eğer YÜKLE butonuna tıkladıysanız açılan sayfadan GÖZAT’a tıklayınız.Bilgisayarınızdan videonuzu seçerek TAMAM’a tıklayınız.Seçtiğiniz video yüklenmiş olacak.
Eğer Web Kamerası ile video çekip Facebook’ta paylaşmak istiyosanız
YÜKLE ve KAYDET butonundan KAYDET’E tıklayarak açılan sayfada web kamerası ile çekime başlayabilirsiniz.Çektiğiniz videoyu onaylayarak profilinizde Paylşamış olursunuz.
Web Kamerası ile en uzun 20 dk. çekim yapabileceğinizi unutmayınız.
Ayrıca Başka Arkadaşlarınızın Paylaştığı videoları sizde profilinizde paylaşmak istiyosanız Anasayfadaki arkadaşlarınız tarafından paylaşılmış videoların altındaki YORUM YAP – BEĞEN – PAYLAŞ butonundan PAYLAŞ’a tıklayarak yapabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
grupunuza gelin ekle yerinin yanında bağlantılar var ona tıklayın paylaşıcağınız şeyin linkin kopyalayıp yapıştırın olmuştur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
.BİZ FACEBOOKDA HAYRAN VEYA GRUP SAYFAMIZA NASIL PAYLAŞIM YAPABİLİRİZ..???
gençlik20 - avatarı
gençlik20
Ziyaretçi
17 Haziran 2010       Mesaj #30
gençlik20 - avatarı
Ziyaretçi
bende bi grup kurdum ama kendi profilim gibi girip grup adına paylaşım yapmak istiyorum ama nasıl yapıcamı bilmiyorm yardım edermisinz..