Arama

Uzaylılar neyle beslenirler? - Sayfa 2

Güncelleme: 30 Mayıs 2015 Gösterim: 22.413 Cevap: 26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben uzaylılarıın var olduğundan emin değilim.eğer olsalar bile biz de bir tür uzaylıyız.zaten her uzaylı da aynı olamaz.benim demeye çalıştığım bizim dünyamızda da bir sürü uzaylı var.çünkü at,eşek civciv vs. onlarda bir uzaylıdır.çünkü onlarda farklı şekilde evrimleşip,farklı şekillere uğramışlardır...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bencede uzaylılar ölümsüz diildir hepimizi allah yarattı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet ama uzaylılar 1000yıl yada 100000yıl kadara yasaya biliyorlar oyuzden kedndileri olumzuluk olmdıgına inanıyorlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evren okadar büyükki yaşayan zeki yaşam formu bitek biz olmamız imkanzız kesinlikle uzaylılar VAR ama hadi dünyaya gidelim deseler ışık hızında gelselerbile ki bu imkansız kütlesi olan hiçbir madde buna dayanamaz ve ÖMÜRLERİ BUNA YETMEZ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
uzaylılar ne yer ne içer bunun hakkında bana bilgi verebilirmisiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
uzaylılar ne ter ne içer nasıl bir yaşam biçimleri var bilen varsa lütfen mesaj göndersin!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence uzaylılar vardır çünkü uzay bir başka, uzayda sonsuz enerji oksijen vardır. uzayda HAYAT var...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2014       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm merhaba... sana bu konuda katılıyorum arkadaşım. ama uzaylıların neler ile beslendiğini bilmiyordum ama neyseki senin sayende bunu uzaylılar ın ne yediğini şimdi daha iyi biliyorum. iyi günler, iyi sağlıklar, iyi akşamlar, iyi geceler diliyorum. görüşmek üzere içten can sevgilerimle zeynep.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2014       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=Misafir;2117112]ya aslında inanması güç olan bi durumla şu an ben karşı karşıyayım acaba gercekten varmı herkes var dese biLe hayLA benim akLım buLanık arkdaşımız yazmış uzayLıLarın arasınDa öLümsüzLerde vardır...
bazı arkdaşLArımız yazdığı gibi yer yüzünde bitki,hayvan,ve insanLArı herşeyi [ALLAH] yaratmıştır o yüzden öLümsüz oLdukLarına ben inanmıyorum...
geröek oLA biLirLer ama öLümsüz oLa biLmeLeri beNce çok abartıLı geLdi...

arkadaşlar benim tanıdığım uzaylılar bu konuda konuşmuyorlar. onlar sıkıntıları başka bzim sıkıntılarımız başka. biz çok güçlü olarak inandığımız tanrının hakkını korumaya çalışıyoruz. sanki o koruyamazmış gibi. onlar bilim için araştırma yapıyorlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2014       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
uzaylılar var ve ben birebir gördüm uzaktan olsada araçları çok ileri teknoroloji daire biçiminde ışık hızında tuğaf bir sesi var ölümsüz deyiller bunu unutmayın görülen ufo kazalarında ölümler oldu bazıları deyil hepsi ölüyor allahın verdiği can emanet olduğu için mutlaka geri alınıyor kimse ölümsüz olamaz